برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

وام دانشجویی

وام دانشجویی دانشگاه آزاد تا سقف ۴۰ میلیون

01:19۰

دانشگاه آزاد به منظور کمک و تسهیل در پرداخت شهریه، برای دانشجویان وام در نظر گرفته و مبلغ آن را در مقاطع مختلف اعلام کرده است.

به گزارش اسپات نیوز، رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویان تسهیلاتی برای دانشجویان با بانک‌های طرف قرارداد در نظر گرفته شده تا بتوانند شهریه‌های خود را پرداخت کنند.

بانک‌های طرف قرارداد

هادی سیدفضلی در خصوص وام‌های دانشگاه با بانک‌های طرف قرارداد اظهارکرد: دانشجویان مقطع دکتری، پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند تسهیلات بانکی را از بانک‌های ملی و صادرات تا سقف ۴۰ میلیون تومان و از بانک‌های رسالت و مهرایران تا سقف ۲۰ میلیون تومان دریافت کنند.

وی ادامه داد: همچنین وام دانشجویی بانک‌های ملی و صادرات تا سقف ۲۰ میلیون به دانشجویان کارشناسی ارشد، ۱۰ میلیون به دانشجویان کارشناسی و ۵ میلیون تومان به دانشجویان کاردانی پرداخت می‌شود.

سید فضلی تصریح کرد: علاوه بر آن بانک رسال منتشر شدت و مهر ایران تا سقف ۱۰ میلیون تومان به دانشجویان کارشناسی‌ارشد، ۷.۵ میلیون به دانشجویان کارشناسی و ۲.۵ میلیون تومان به دانشجویان کاردانی دانشگاه آزاد تسهیلات می‌دهند.

لازم به ذکر است نرخ کارمزد این تسهیلات برای بانک ملی ۱۰درصد، بانک صادرات ۸درصد، بانک مهرایران ۳درصد و بانک رسالت ۲درصد است.

انتهای پیام

منبع
گسترش نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=6030

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند