برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

وضعیت قیمت‌ها در بازار موبایل چگونه است؟

01:54۱

با بازگشایی بازارها در اولین روز هفته ریزش قیمت‌ها در بازار موبایل متوقف نشده است به طوری که سامسونگ گلکسی آ۵۱ پس از برگشتن از کانال ۹ میلیون تومانی امروز به قیمت ۸ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان رسیده است در یک قدمی ورود به کانال ۷ میلیون تومانی قرار دارد.

به گزارش اسپات نیوز، ریزش قیمت‌ها در بازار موبایل همزمان با ریزش قیمت‌ها در بازارهای موازی آغاز شد و تاکنون نیز ادامه یافته است.

قیمت انواع گوشی‌ها بعد از ریزش

در این میان انواع گوشی های سامسونگ نیز ریزش قیمت را تجربه کرده اند به طوری سامسونگ آ۱۱ از ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان امروز به قیمت ۴ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان رسیده است و سامسونگ آ۲۱ نیز از ۵ میلیون و ۹۵۹ هزار تومان امروز به قیمت ۵ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسیده است.

در این میان انواع گوشی شیائومی نیز با آغاز هفته جدید ریزش قیمت را آغاز کردند به طوری که شیائومی رد می نوت ۸ پرو از ۷ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان امروز به قیمت ۷ میلیون تومان رسیده است و یا شیائومی ام آی نوت ۱۰ لایت امروز به قیمت ۱۲ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان رسیده است.

این ریزش قیمت ها در انواع گوشی های آیفون نیز دیده می شود به طوری که آیفون ۱۱ پرومکس از ۴۵ میلیون تومان امروز به قیمت ۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است و آیفون اس ای ۲۰۲۰ با ظرفیت ۶۴ نیز در حالی امروز ۱۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان قیمت دارد که این تلفن همراه در چهارشنبه هفته گذشته ۱۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت داشته است.

قیمت روز تلفن‌های همراه در بازار

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=6161

1 دیدگاه

  1. علی

    چقدر وحشتناک

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند