برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

برنامه نتفلیکس برای رونمایی از سرویس «دایرکت»

01:13۰

اگر همیشه در انتخاب فیلم و سریال در نتفلیکس مشکل دارید و زمان زیادی را به‌دنبال فیلم و سریال می‌گردید، شاید ویژگی جدید نتفلیکس کمک بزرگی برایتان باشد.

به گزارش اسپات نیوز، نتفلیکس از اوایل نوامبر قابلیت کانال را آزمایش می‌کند؛ قابلیتی که در کشور فرانسه به‌نام دایرکت شناخته می‌شود. کاربران در این کانال می‌توانند فیلم‌ها و سریال‌هایی را مشاهده کنند که از قبل برای پخش زمان‌بندی شده‌اند.

دایرکت چیزی شبیه به کانال تلویزیونی می‌ماند که هر برنامه‌ای پخش می‌کند. تمام فیلم‌ها و سریال‌های نتفلیکس با کانال پخش می‌شود. حالت آزمایشی دایرکت از پنجم نوامبر در کشور فرانسه فعال خواهد شد و یک ماه ادامه خواهد یافت؛ اما چرا فرانسه برای آزمایش این ویژگی انتخاب شده است؟ دلیل این امر استفاده‌ی درخورتوجه فرانسوی‌ها از تلویزیون‌های سنتی اعلام شده است.

نتفلیکس در گفت‌وگو با وب‌سایت IndieWire به این موضوع اشاره کرد که خیلی از مردم دوست دارند برنامه‌هایی مشاهده کنند که به انتخاب نیاز نداشته باشند. آن‌ها دوست دارند همان برنامه‌ای را مشاهده کنند که پخش می‌شود.

ویژگی دایرکت باعث می‌شود که کاربران فیلم‌ها و سریال‌هایی را مشاهده کنند که تاکنون از وجود آن‌ها اطلاعی نداشته‌اند. این ویژگی تا دسامبر ادامه پیدا می‌کند تا دایرکت بتواند مخاطب‌های بیشتری در کشور فرانسه کسب کند. گفتنی است نتفلیکس ۹ میلیون نفر مشترک در کشور فرانسه دارد و قابلیت دایرکت بعدها در سایر کشورها هم دردسترس خواهد بود.

انتهای پیام

منبع
زوميت
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=6484

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند