برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

ویتنام؛ مقصد جدید صادرات محصولات ایرانی

کمتر از یک دقیقه۰

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر جدید ایران در ویتنام به تشریح اهمیت بازار نوظهور ویتنام برای صادرات محصولات کشورمان و موضوعات مهم قابل پیگیری توسط نمایندگی کشورمان پرداخت.

به گزارش اسپات نیوز، حمید زادبوم با اشاره به آمادگی این سازمان برای ارائه هر نوع مساعدت در زمینه اطلاع‌رسانی از آخرین تصمیمات و ابتکارات تجاری اتخاذ شده برای تسهیل تجارت، بر همکاری سازمان به عنوان یک بازوی قوی و موثر نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تاکید کرد.

در این دیدار نظری، سفیر ایران در ویتنام نیز با قدردانی از تعامل سازنده سازمان توسعه تجارت ایران و وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد برای تحکیم روابط دو کشور و توسعه بازار در ویتنام اقدامات لازم صورت گیرد.

گفتنی است، در این دیدار همچنین برگزاری هر چه موثرتر دهمین اجلاس کمیسیون مشترک بین دو کشور، اقدامات لازم برای رفع موانع صادرات ایران به ویتنام و قرار گرفتن ایران در فهرست کشورهای مجاز برای صادرات محصولات دامی به ویتنام، برخورداری صادرکنندگان ایرانی از مزیت تعرفه‌های دولت کامله الوداد و مناسبات تجارت خارجی ویتنام مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع
خبر آنلاین
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=6574

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند