برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

قیمت سکه

کاهش ۲۲۰ هزار تومانی نرخ سکه در پی نوسانات ارزی

01:32۱

بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید دیروز با کاهش ۲۲۰ هزار تومانی به کانال ۱۲ میلیون تومان بازگشت و ۱۲ میلیون و ۹۳۱ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش اسپات نیوز،ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه دیروز، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۹۳۱ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی با کاهش ۵۰ هزار تومانی به هفت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع ‌سکه با کاهش ۵۰ هزار تومانی به ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با کاهش ۵۰ هزار تومانی نسبت به روز چهارشنبه،‌ ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین شد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش قیمت به مبلغ یک ‌میلیون و ۲۱۳ هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان فروخته شد.

انس جهانی طلا نیز نسبت به روز چهارشنبه افزایش داشت و به قیمت هزار و ۸۷۰ دلار معامله شد.

در هفته‌های اخیر، نوسانات ارزی و سیر نزولی قیمت ارز که از عصر چهارشنبه ۱۴ آبان آغاز شد و ادامه دارد، روی بازار سکه و طلا نیز تاثیرگذار بود و بازار سکه و طلا کاهش قیمتی را تجربه کرد، البته در بازارهای جهانی نیز شاهد کاهش قیمت طلا بودیم و ثبت بزرگترین ریزش قیمت طلا در هفت سال اخیر رخ داد و قیمت طلا تحت تاثیر خبر نتایج امیدبخش واکسن کووید ۱۹ و قوی شدن ارزش دلار، با کاهش همراه شد.

انتهای پیام

منبع
ايرنا
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=6738

1 دیدگاه

  1. یه کوچولو کاهش فقط

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند