برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

افزایش سرمایه سهام عدالت؛ به زودی

01:007۰

مدیر فنی سهام عدالت در خصوص افزایش سرمایه نمادهایی که در سبد سهام عدالت حضور دارند گفت: به زودی افزایش سرمایه اعمال می‌شود.

به گزارش اسپات نیوز، بیش از چند هفته از افزایش سرمایه چند نماد بورسی سبد سهام عدالت می‌گذرد، اما این تغییرات در پرتفوی سهامداران اعمال نشده، به همین خاطر نیز ارزش اعلامی برای سهام عدالت متفاوت است.

محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت در خصوص افزایش سرمایه نمادهایی که در سبد سهام عدالت قرار دارند گفت: بخش ناشران شرکت سپرده‌گذاری مرکزی روی این موضوع کار می‌کنند و به زودی به سبد سهام عدالت اضافه می‌شود.

۳۶ نماد بورسی در سبد سهام عدالت قرار دارد که تعداد سهم هر نماد برای سهامداران متفاوت است، اما بیشتر سهامداران برگه‌های سهام ۵۳۲ هزار تومانی یا یک میلیون تومانی دارند.

پس از آزادسازی سهام عدالت سه نماد فارس، شتران و شپنا افزایش سرمایه داشتند و قیمت هر سهم‌ آنها بعد از افزایش سرمایه نصف شده است و قرار بوده تا تعداد سهم‌های این نمادها در پرتفوی سهامداران عدالت دو برابر شود.

در پایان معاملات روز ۲۴ آبان ماه ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با احتساب این افزایش سرمایه‌ها ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد. اگر افزایش سرمایه‌ها این نمادها اعمال نشود ارزش سهام عدالت حدود ۹ میلیون تومان خواهد بود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=7005

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند