برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

ثبت ‌نام دوره MBA و DBA دانشگاه تهران چگونه است؟

01:54۰

 

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آذر ماه دوره یکساله نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران با ظرفیت محدود آغاز شد.

به گزارش اسپات نیوز،  مدیران در دنیای پر از تغییر و تحول امروزی نیاز دارند تا به علم روز مدیریت مجهز باشند تا بتوانند سازمان خود را در مقابل تغییر و تحولات بازار حفظ کنند. دوره‌های حرفه‌ ای مدیریت کسب و کار از جمله دوره MBA و دوره DBA جز بهترین گزینه‌ها برای مدیران جهت ارتقای مهارت‌های مدیریتی هستند. از این رو دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان دیرپاترین مرکز آموزش مدیریت در ایران اقدام به برگزاری دوره‌های ام بی ای و دی بی ای به صورت نیمه‌حضوری کرده است.

دوره‌های نیمه حضوری MBA و DBA یکساله دانشگاه تهران بهترین فرصت برای مدیران پرمشغله است که بدون داشتن دغدغه حضور در تایم‌های خاص سر کلاس، در ۲۴ ساعت شبانه‌روز به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند. همچنین دانشپذیران این دروره‌ها می‌توانند برای رفع اشکالات احتمالی از طریق سیستم تیکتینگ با استاد در ارتباط باشند و ارتباطات حرفه‌ای خود را از طریق ابزارهای موجود در پلتفرم آموزشی‌شان گسترش دهند.

علاوه بر بخش غیرحضوری هر ۴۰ روز یکبار یک کلاس حضوری در روزهای جمعه تشکیل می‌شود تا دانپشذیران با اساتید و هم‌دوره‌ای‌های خود ارتباط مستقیم داشته باشند.

دوره‌های نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران به صورت یکساله برگزار می‌شود و در پایان به فارغ‌التحصیلان گواهی دوزبانه از طرف دانشگاه تهران صادر می‌شوند. این گواهی‌ها همچنین قابلیت ترجمه و دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دارند.

گروه‌های آموزشی با توجه به ظرفیت دانشگاه باز می‌شوند. برای اطلاع از وضعیت ثبت نام دوره MBA یکساله در دو گرایش استراتژی و بازاریابی و ثبت نام دوره DBA یکساله به وبسایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۲۲۱۳۶۷۶۴ تماس بگیرید.

همچین در صفحات اینستاگرام و تلگرام ما با آی دی @vla.ir اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.

انتهای پیام

منبع
خبر آنلاين
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=7023

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند