برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

ریزش قیمت خودرو ادامه‌دار خواهد بود؟

01:45۰

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو می‌گوید: قیمت فعلی خودروها در بازار واقعی نیست.

به گزارش اسپات نیوز، با تداوم کاهش قیمت دلار روند معاملات در بازار خودرو عملا متوقف شده است و مردم منتظر کاهش بیشتر قیمت خودروها هستند.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، قیمت فعلی خودرو واقعی نیست و با تداوم کاهش دوباره قیمت دلار، در آینده قیمت خودرو باز هم ریزش خواهد کرد.

سعید موتمنی درباره وضعیت بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: بازار همچنان راکد است. فروشنده در بازار زیاد اما خریداری در این بازار وجود ندارد؛ چرا که مردم منتظر ثبات بیشتر قیمت‌ها هستند. از این‌رو خرید و فروشی در بازار خودرو شکل نمی‌گیرد.

هفته گذشته هم فیروز نادری، یک فعال بازار خودرو هم در پیش‌بینی اعلام کرد که «بازار خودرو فعلا راکد است. چنانچه روند نزولی قیمت دلار ادامه‌دار باشد قیمت خودرو از هفته آینده روند ریزشی خواهد داشت.»

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون قیمت خودروهای خارجی و داخلی ارزان شده است یا خیر؟ اظهار کرد: قیمت تمام خودروها اعم از داخلی و خارجی ۲۰ تا ۲۵ درصد ارزان شده است.

دیروز با اعلام خبر رونمایی از دومین واکسن کرونا بازارهای ثبات بیشتری را تجربه کرد و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که بازگشت آرامش به بازار جهان به بازار ایران هم برسد.

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=7256

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند