برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

تلویزیون ال جی

ظرفیت تولید تلویزیون‌های OLED ال‌جی افزایش می‌یابد

کمتر از یک دقیقه۰

الجی به‌منظور افزایش تقاضا برای رویدادهایی مانند جمعه‌ی سیاه، ظرفیت تولید تلویزیون‌های OLED را برای تأمین نیاز بازار آمریکای‌شمالی افزایش می‌دهد.

به گزارش اسپات نیوز، این شرکت تولید تلویزیون در کارخانه‌های واقع در خاک مکزیک را برای تأمین تقاضای موجود در آمریکای‌شمالی ۳۰ درصد افزایش داده است. الجی اعلام می‌کند که تقاضای خرید در آمریکای‌شمالی به‌علت همه‌گیری ویروس کرونا در مقطعی راکد بوده؛ اما این موضوع به‌طور مداوم در حال بهبود است و خرده‌فروشان تلویزیون محلی اکنون برای رویدادهای فروش در آینده، مانند جمعه سیاه آماده می‌شوند. همچنین تقاضا برای تلویزیون‌های غول‌پیکر OLED در آمریکای‌شمالی افزایش یافته است.

تغییر در شیوه کار

کارخانه‌ی ال‌جی در رینوسا (Reynosa) واقع در ایالت تامائولیپاس، از ماه جولای (تیر) با ظرفیت کامل دو نوبت کاری شبانه‌روز، تلویزیون‌های جدید را تولید خواهد کرد و تمام تلویزیون‌های تولیدشده در این کارخانه به آمریکای‌شمالی ارسال می‌شوند.

هر دو شرکت ال‌جی و سامسونگ بعد از لغو محدودیت‌های اعمال‌شده دراثر همه‌گیری ویروس کرونا، در سه‌ماهه‌ی سوم با تقاضای بسیار زیاد خریداران مواجه شدند و سود آن‌ها در بخش فروش لوازم‌خانگی افزایش یافت. ال‌جی انتظار دارد این تقاضای زیاد در سه‌ماهه‌ی چهارم نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

منبع
زومیت
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=7267

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند