برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

خرید خودرو؛ الان بخریم یا دست نگه داریم؟

01:003۰

نعمت‌الله کاشانی نسب، نائب رییس اتحادیه نمایشگاه داران گفت: اگر شرایط فعلی ادامه یابد و دولت نرخ دلار را به همین شکل کاهش دهد، شاید قیمت‌های بازار از نرخ ‌های فعلی نیز پایین تر بیاید. آنچه مسلم است قیمت ها در بازار خودرو بالاتر نخواهد رفت.

به گزارش اسپات نیوز، نعمت‌الله کاشانی نسب، نائب رییس اتحادیه نمایشگاه داران، در پاسخ به این سئوال که آیا کاهش قیمت خودرو در بازار شرایط مناسبی را برای خرید خودرو ایجاد کرده است یا خیر ؟ گفت:پیشنهاد من این است که در شرایط فعلی مردم برای خرید خودرو دست نگه دارند.

وی توضیح داد: اگر این شرایط ادامه یابد و دولت نرخ دلار را به همین شکل کاهش دهد، شاید قیمت‌های بازار از نرخ ‌های فعلی نیز پایین تر بیاید. آنچه مسلم است قیمت ها در بازار خودرو بالاتر نخواهد رفت.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران قیمت خودروهای خارجی اظهار کرد: قیمت خودروهای خارجی بیشتر از خودروهای داخلی ریزش داشته و اصلا خریداری در این بازار وجود ندارد.وی تصریح کرد: کاهش ۲۵ تا ۳۰ درصدی قیمت خودروهای خارجی که از هفته گذشته آغاز شده بود از ابتدای هفته جاری تاکنون ادامه یافته است و هیچ معامله‌ای انجام نمی شود و  رکود در بازار وجود دارد.

انتهای پیام

منبع
خبرآنلاین
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=7739

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند