برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

دارا سوم کی عرضه می‌شود؟

01:43۰

وزیر اقتصاد با بیان اینکه دارا سوم، ادامه سهام دولت در سه بانک تجارت، ملت و صادرات است که در آینده نزیک عرضه خواهد شد، گفت: افرادی که وارد بازار سرمایه می‌شوند باید آگاه باشند در محیطی که وارد شدند با محاسبه‌گری و عقلانیت می‌توانند آینده خود را رقم بزنند و در هر شرایطی که تصمیم‌گیری می‌کنند به خاطر صحبت‌های وزیر یا دیگران نباشد.

به گزارش اسپات نیوز،فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، با حضور در برنامه «نگاه یک» با اشاره به اثرات سوء اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا گفت: جامعه پزشکی و پرستاری، حدود ۹ ماه مشغول مراقبت از سلامت مبتلایان این بیماری هستند، کارکنان گمرک، بانک‌ها و سازمان امور مالیاتی هم در معرض ابتلا به این بیماری هستند و بسیاری از این عزیزان را از دست دادیم.

او با اشاره به لزوم رعایت محدودیت‌های ویژه کرونایی، ادامه داد: باید هر چه در توان داریم تلاش کنیم تا زنجیره تکثیر این ویروس را قطع کنیم.

داراسوم در آینده نزدیک عرضه می‌شود

او افزود: شرکت‌هایی که به این واقعیت پی بردند که از طریق بازار سرمایه تامین مالی بکنند در حال حاضر حدود ۲۰۰ شرکت است.

دژپسند ادامه داد: افرادی که وارد بازار سرمایه می‌شوند باید آگاه باشند در محیطی که وارد شدند با محاسبه گری و عقلانیت می‌توانند آینده خود را رقم بزنند و در هر شرایطی که تصمیم‌گیری می‌کنند به خاطر صحبت‌های وزیر یا دیگران نباشد و همچنین اگر دولت و شورای عالی بورس، ریل‌گذاری‌ها را انجام دهند حتماً به اهداف می‌رسیم.

وزیر اقتصاد افزود: دارا سوم، ادامه سهام دولت در سه بانک تجارت، ملت و صادرات است که در آینده نزیک عرضه خواهد شد، همچنین امسال موفق شدیم اولین شرکت دانش بنیان را وارد بورس کنیم.

انتهای پیام

منبع
تجارت نيوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=7884

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند