برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

قیمت شاهین هم‌رده پژو ۲۰۰۸!

02:00۰

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو می‌گوید: شاهین خودرو به‌روزی است. این خودرو هنوز وارد بازار نشده اما ممکن است این خودرو در کارخانه با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان به مردم عرضه شود اما قیمت این خودرو در بازار احتمالا معادل قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ است.

به گزارش اسپات‌نیوز، به گفته نایب رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، قیمت شاهین در بازار آزاد هم قیمت پژو ۲۰۰۸ است؛ این در حالی که ممکن است قیمت شاهین از محل کارخانه بالای ۲۰۰ میلیون تومان برای مردم تمام شود.

قیمت شاهین در حالی از سوی فعالان بازار خودرو پیش‌بینی می‌شود که این خودرو زمستان امسال به بازار می‌رسد.

بنا بر گزارش اقتصادنیوز، سایپایی‌ها هنوز قیمت مشخصی را برای این خودرو تعیین نکرده‌اند. آنچه مشخص است ظاهرا این شرکت سعی دارد تا براساس قیمت روز بازار نسبت به قیمت‌گذاری شاهین اقدام کنند.

شاهین امسال در دو نوبت و با دو قیمت کاملا متفاوت پیش‌فروش شد. در اولین مرحله از قرعه‌کشی این خودرو با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی پیش فروش شد، اما در مرحله دوم پیش‌فروش مبلغ پیش پرداخت شاهین، جهش قابل توجهی داشت و به ۱۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. در واقع قیمت شاهین در پیش فروش آبان (مرحله دوم پیش فروش) نسبت پیش فروش این خودرو در خرداد ماه ۸۰ درصد رشد داشته است.

به گفته نایب رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، شاهین خودرو به‌روزی است. این خودرو هنوز وارد بازار نشده اما ممکن است این خودرو در کارخانه با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان به مردم عرضه شود و قیمت این خودرو در بازار خودرو هم اندازه خودرو پژو ۲۰۰۸ است.

نعمت‌الله کاشانی‌نسب درباره وضعیت بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: با تعطیلی دو هفته‌ای تهران در بازار خودرو عملا خرید و فروشی نمی‌شود و معاملات خودرو در فضای مجازی انجام می‌شود.

قیمت شاهین بالای ۲۰۰ میلیون تومان آب خورد ….!

فیروز نادری، یک فعال بازار خودرو با تائید صحبت‌های نایب رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو به تجارت‌نیوز گفت: چنانچه شاهین زمستان وارد بازار شود قیمت این خودرو بالای ۲۰۰ میلیون تومان آب می‌خورد. همچنین پیش‌بینی می‌شود قیمت این خودرو در بازار آزاد هم قیمت پژو ۲۰۰۸ است.

فعالان بازار خودرو در حالی قیمت شاهین را هم قیمت پژو ۲۰۰۸ می‌دانند که در حال حاضر این خودرو در بازار آزاد تا ۸۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود. با این حال باید منتظر عملکرد خودروسازان در نحوه تولید این خودرو و عرضه آن به بازار بود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=8007

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند