برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

ارائه بسته های اینترنت ویژه دوره قرنطینه توسط شاتل موبایل

02:19۱

شاتل موبایل که برای اولین بار در ایران، سیمکارت هوشمند را به بازار عرضه کرده است، طرح «بسته آغازین در خانه بمانیم» را ارائه کرده که بدون افزایش قیمت، ترافیک اینترنت بیشتری را در اختیار مشترکین جدید سیم کارت های خود قرار می‌دهد.

به گزارش اسپات نیوز، همزمان با آغاز دوره قرنطینه در آذر ماه در بیش از ۱۵۰ شهر ایران به دلیل اوج‌گیری دوباره شیوع کرونا و برخورد با موج جدید آن، شاتل موبایل با هدف تسهیل و کاهش هزینه دورکاری افراد و استفاده از اینترنت برای سرگرمی و دسترسی به اطلاعات در زمانی که بیشتر اوقات خود را در خانه سپری می کنیم، طرح تازه ای ارائه کرده است. در این طرح که تا ۱۵ آذر ۱۳۹۹ و پایان محدودیت‌های قرنطینه ادامه خواهد داشت، بسته‌های جدید اینترنت ۳G و ۴G با قیمت‌های ویژه در اختیار مشترکین جدید و قدیمی سیم کارت های شاتل موبایل قرار می گیرد.

شاتل موبایل که برای اولین بار در ایران، سیمکارت هوشمند را به بازار عرضه کرده است، طرح «بسته آغازین در خانه بمانیم» را ارائه کرده که بدون افزایش قیمت، ترافیک اینترنت بیشتری را در اختیار مشترکین جدید سیم کارت های خود قرار می‌دهد. علاوه بر بسته آغازین برای خرید سیم کارت هوشمند، ۴ بسته افزایشی اینترنت ویژه دوران قرنطینه نیز از سوی این اپراتور عرضه شده است که همه مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت های شاتل موبایل می‌توانند ، این بسته‌ها را در دوران قرنطینه، با قیمت‌هایی نازل‌تر از حالت عادی خریداری کنند.

شاتل موبایل پیش از این نیز فعالیت‌های گوناگونی در جهت توسعه خدمات غیرحضوری و ارتباطی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام داده بود؛ اهدای چند نوبت بسته اینترنت برای معلمان و اساتید دانشگاه، توسعه زیرساخت ثبت‌نام اینترنتی و تلفنی سیم‌کارت جهت حفظ سلامت افراد و جلوگیری از حضور متقاضیان در مراکز تجمع، عرضه سیم‌کارت سازمانی ویژه دورکاری با قابلیت ایجاد سریع و مقرون به صرفه کانال ارتباطی امن و اختصاصی بر مبنای راهکار APN-VPN به همراه قابلیت عرضه IP معتبر و یکتا روی سیم‌کارت، از جمله این اقدامات هستند.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش ۳G و ۴G/LTE در سراسر کشور با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای نخستین بار در ایران، فناوری نوآورانه «سیم‌کارت هوشمند» را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده که بر اساس آن، سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده محل حضور مشترک، بهترین آنتن و پوشش شبکه را به طور خودکار برای وی انتخاب می‌کند.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=8157

1 دیدگاه

  1. فاطمه

    ایول چه خوب 😍

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند