برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

شیائومی

افزایش ۱۳.۶ درصدی درآمد شیائومی برای فصل اول ۲۰۲۰

01:007۰

در جدیدترین گزارش مالی شیائومی به این موضوع اشاره می‌شود که این شرکت چینی در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰، ۴۶٫۶ میلیون دستگاه گوشی هوشمند راهی بازار کرده است.

به گزارش اسپات نیوز، قیمت مناسب گوشی‌های شیائومی باعث می‌شود افراد زیادی به سمت خرید این محصولات بروند و به همین دلیل، این شرکت چینی بین ماه‌های جولای تا سپتامبر نزدیک به ۴۶٫۶ میلیون دستگاه موبایل (به ارزش ۷٫۲ میلیارد دلار) راهی بازار کرده است. این عدد نشان می‌دهد که شیائومی نسبت به سال گذشته ۴۵٫۳ درصد بیشتر فروش داشته است. این شرکت با کسب ۱۳٫۵ درصد بازار جهانی گوشی هوشمند، سومین تولیدکننده بزرگ موبایل در جهان است.

درآمد شیائومی در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به ۱۰٫۹ میلیارد دلار رسیده است که در مقایسه با سال گذشته، افزایش ۳۴٫۵ درصدی نشان می‌دهد. سود خالص این شرکت ۶۲۱ میلیون دلار و متوسط قیمت فروش هر گوشی برای شیائومی، ۱۵۵ دلار اعلام شده است؛ این مبلغ حاصل فروش گوشی‌های پرچم‌دار سری Mi  است.

درآمد شیائومی خارج از چین ۶٫۰۳ میلیارد دلار بوده  است که نسبت به سال گذشته، افزایش ۵۲٫۱ درصدی نشان می‌دهد. فروش محصولات شیائومی در حوزه اینترنت اشیا ۲٫۷ میلیارد دلار بوده است که افزایش ۱۶٫۱ درصدی نشان می‌دهد.

 

 

انتهای پیام

منبع
زوميت
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=8185

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند