برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

ترامپ افسرده شده است!

01:008۰

روزنامه آمریکایی به نقل از مشاوران رئیس‌جمهور آمریکا گزارش داد، در روزهای پس از انتخابات و اعلام غیررسمی پیروزی بایدن، ترامپ گاهی دچار افسردگی شده و جز رسیدگی به ادعاهای انتخاباتی‌اش، کار دیگری نمی‌کند.

به گزارش اسپات نیوز، «دونالد ترامپ» گاهی اوقات افسرده به نظر می‌رسد و از انجام وظایف رسمی خود در حالی که مشغول ادعاهای انتخاباتی خود است، سر باز می‌زند. ادعاهایی که به نوشته «نیویورک تایمز»، دلیل قانع کننده‌ای برای اثبات آن‌ها ارائه نکرده است.

این روزنامه آمریکایی به نقل از مشاوران ترامپ گزارش داد در حالی که رئیس‌جمهور همچنان بعد از گذشت بیش از یک ماه از انتخابات ادعا می‌کند این انتخابات از وی دزدیده شده، دچار نوسان خلقی و افسردگی مقطعی شده است.

وی بحران سلامتی و اقتصادی ناشی از همه‌گیری کرونا در آمریکا را نادیده می‌گیرد و برنامه جلسات عمومی خود را که ارتباطی با تلاش‌هایشان برای تغییر نتیجه انتخابات آمریکا ندارد، حذف می‌کند.

ترامپ در حالی در توییتر مشغول انتشار ادعاهایش درباره تقلب گسترده در انتخابات است که همه‌گیری کرونا در حال تاخ و تاز در این کشور است. چهارشنبه گذشته بالاترین میزان فوتی این بیماری با رقم دو هزار و ۸۰۴ نفر در یک شبانه‌روز به ثبت رسید. این رقم معادل تعداد آمریکایی‌هایی است که در حوادث ۱۱ سپتامبر جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=9137

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند