برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

چند نفر از متقاضیان طرح مسکن ملی مدارک خود را تکمیل کردند؟

01:07۰

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: از مجموع متقاضیان اقدام ملی در استان تهران شامل اداره کل راه و شهر سازی تهران، تاکنون چهار هزار و ۸۶۷ نفر آورده اولیه خود را به صورت کامل واریز کردند و وزارت راه مکلف به آغاز پروژه برای این متقاضیان است.

به گزارش اسپات نیوز، آقای خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، درخصوص آخرین شرایط طرح اقدام ملی مسکن استان و واریزی‌های انجام شده، افزود: امروز جلسه پیگیری پروژه‌های اقدام ملی تولید مسکن به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مدیران کل راه و شهرسازی بنیاد مسکن و نمایندگان بانک‌های استان‌ها برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این جلسه توسط آقای محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی، گزارش پروژه‌های در دست اقدام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام را ارائه و آخرین پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها اعلام شد. همچنین بررسی آخرین وضعیت تعیین تکلیف متقاضیان از دیگر گزارش‌هایی بود که در این جلسه مطرح شد.

محبت‌خواه تصریح کرد: در گزارشی که در این جلسه اعلام شد، از مجموع متقاضیان اقدام ملی در استان تهران شامل اداره کل راه و شهر سازی تهران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت عمران شهرهای جدید پرند پردیس و ایوانکی تاکنون چهار هزار و ۸۶۷ نفر آورده اولیه خود را به صورت کامل واریز کردند و وزارت راه مکلف به آغاز پروژه برای این متقاضیان است.

وی ادامه داد: اداره کل راه و شهرسازی استان تهران عملیات اجرایی پروژه‌ه‌ای اقدام ملی تولید مسکن را علاوه بر تهرانسر در سایت‌های شهریار، رباط کریم، قرچک، اسلام شهر و پاکدشت آغاز کرده است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه مسکن تهرانسر گفت: در حال حاضر این پروژه پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصدی دارد و عملیات اجرایی شهرهای استان در مرحله عملیات خاکی است.

محبت‌خواه با بیان اینکه اجرای این پروژه نیاز به همکاری شهرداری‌ها برای صدور پیش پروانه دارد، گفت: نظام مهندسی و شهرداری‌ها باید در اجرای این طرح ملی همراه شوند، این طرح با هدف مشترک خانه دار شدن شهروندان طراحی و اجرایی می‌شود و حضور همه دستگاه‌ها الزامی است.

انتهای پیام

منبع
خبرآنلاین
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=9232

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند