برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

متوقف شدن صدور مجوز تردد بین شهری

01:03۰

فرماندار تهران گفت: صدور مجوز ترددهای بین شهری از روز شنبه (۱۳ دیماه) تا سه شنبه (۱۶ دیماه) متوقف بوده و پس از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.

 

به گزارش اسپات نیوز،   عیسی فرهادی فرماندار تهران، در تشریح تغییرات در روند صدور مجوز ترددهای بین شهری گفت: با هدف جلوگیری از تجمع جمعیتی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقرر شد از این پس سایر فرمانداری‌های استان تهران نیز مجوز تردد بین شهری را صادر کنند البته مجوزهای تردد به صورت محدود و تنها برای یکبار برای افرادی که واجد شرایط هستند و ضرورت تردد دارند، صادر می‌شود.

 

وی افزود: به دلیل وجود مشکلاتی چون ازدحام جمعیتی و تعدد درخواست‌ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی،با تصمیمات اتخاذ شده، صدور مجوزهای مذکور از روز شنبه (۱۳ دیماه) تا سه شنبه (۱۶ دیماه) متوقف بوده و پس از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.

 

فرهادی تاکید کرد: بهره‌گیری از سیستم به این شکل است که برای افرادی که ضرورت تردد دارند مستنداتشان پس از بارگذاری در سیستم مورد بررسی قرار می‌گیرد و نهایتا به وی در سیستم جواب داده می‌شود. بی‌تردید افراد تنها می‌توانند در موارد ضروری همانند درمان و داشتن کار در سیستم قضایی تقاضای مجوز تردد داشته باشند که در این موارد تلاش می کنیم همکاری لازم انجام شود. آدرس سایت مذکور و نحوه درخواست و شرایط مجوز نیز متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

انتهای پیام

 

منبع
تجارت نيوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=10007

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند