برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

مسکن مهر پرند

مسکن مهر پرند در ایستگاه پایانی

01:18۰

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند، پرونده مسکن مهر این شهر امسال بسته می‌شود و تنها ۲ هزار واحدی که مشکل حقوقی دارند، باقی می‌مانند.

به گزارش اسپات نیوز، وطن‌خواهی، مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند گفت: ساخت ۹۰ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند هدف‌گذاری شده بود که از این تعداد ۸۱ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده و ۹ هزار واحد هم باقی مانده است.

وطن‌خواهی اضافه کرد: ۳۶۰ پروژه در پرند وجود دارد و تمامی واحدها با امکانات و خدمات زیربنایی و زیرساختی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

ایشان با ذکر اینکه پروژه‌های بسیاری در شهر پرند درحال ساخت است که بزرگ‌ترین آن‌ها به ۲۰ هزار واحد می‌رسد، افزود: یک پروژه چندین هزار واحدی به‌صورت کامل و یک‌جا تحویل داده نمی‌شود و این پروژه‌ها به صورت بلوک‌بندی در قالب ۸۰۰ یا ۱۰۰۰ واحدی به متقاضیان تحویل داده می‌شود. ممکن است یک طرف خیابان تحویل داده شود و بلوک بعدی تحویل داده نشود.

وطن‌خواهی همچنین اضافه کرد: بر اساس قولی که به وزیر راه و شهرسازی دادیم، ساخت حدود ۷ هزار واحد مسکن مهر امسال به اتمام می‌رسد و حدود ۲ هزار واحد مسکن مهر در پرند باقی مانده که به سبب مشکلات حقوقی بوده است.

وطن‌خواهی، مدیرعامل شرکت عمران پرند بیان کرد: شهر جدید پرند، پایتخت مسکن مهر است و ما تمام تلاش خود برای بسته شدن پرونده مسکن مهر در این شهر به کار گرفته‌ایم.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=10836

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند