برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

سید حسن خمینی

سیدحسن خمینی در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت نمی‌کند

02:03۰

رهبر انقلاب کاندیداتوری حضور سید حسن خمینی در انتخابات را به صلاح ندانستند و با بیان اینکه ایشان را مانند فرزند خود میدانند، از او خواستند که در شرایط فعلی وارد این عرصه نشوند. 

به گزارش اسپات نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر خمینی، در ارتباط با احتمال کاندیداتوری یادگار امام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰،  گفتند: در هفته ها و بلکه ماههای اخیر، اقبال زیادی به اخوی گرامی جناب حاج حسن آقا شد و بزرگان زیادی از عاشقان امام، ایثارگران، مذهبیّون، خانواده های شهداء، سیاسیون و دانشگاهیان کشور ایشان را تنها کسی دانستند که می تواند کشور را با شعار «همه با هم» امام خمینی متحد کند. 

وی همچنین افزود: ایشان با تردید در حال مشورت و بررسی جوانب امر بودند تا اینکه امروز مطابق دیدارهای نوبه ای خود با رهبری به دیدن ایشان رفتند که طی این ملاقات، رهبر انقلاب کاندیداتوری ایشان در انتخابات را به صلاح ندانستند و با بیان اینکه حاج حسن آقا را مانند فرزند خود می دانند، از ایشان خواستند که در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکنند. 

بیانیات وی در حالی است که حاج حسن آقا هنوز درخواست حضور در انتخابات رئیس جمهوری را قبول نکرده بود. 

حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر خمینی اظهار کرد: با توجه به این توصیه، طبیعی است که تصمیم ایشان روشن است و اخوی یقینا تصمیمی برای کاندیداتوری ندارند. 

وی نسبت به برگزاری پرشور انتخابات پیش رو اظهار امیدواری کرد و افزود: لازم است، به نیابت از اخوی از همه شخصیت های حقیقی و حقوقی که از ایشان دعوت کردند تشکر کنم. ایشان خود را خدمتگزار مردم می داند و براى صلاحدید مردم و انقلاب حاضر به هرگونه ازخودگذشتگى است و در هر جایى باشد خدمتگزار و دلسوز مردم است. 

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=11060

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند