برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

نرخ حمل و نقل عمومی

اتحادیه‌های تعاونی مسئول تعیین نرخ حمل‌ونقل عمومی

کمتر از یک دقیقه۰

بنابر اعلام نماینده اتاق تعاون ایران در شورای عالی هماهنگی ترابری کشور، تعیین نرخ حمل‌ونقل عمومی مسافر جاده‌ای و شناورهای مسافری از این پس از سوی اتحادیه‌های تعاونی و کانون‌ها انجام خواهد شد.

به گزارش اسپات نیوز، محمد رجائیه، نماینده اتاق تعاون ایران در شورای عالی هماهنگی ترابری کشور بیان داشت: پیش از این تعیین نرخ کرایه‌ها در حمل‌ونقل عمومی مسافر جاده‌ای و بلیت شناورهای مسافری در ستاد تنظیم بازار و از طریق سازمان حمایت از مصرف کننده تعیین می‌شد که بنا به مصوبات هیات دولت به شورای عالی هماهنگی ترابری کشور واگذار شد و این شورا نیز این مهم را به اتحادیه‌های تعاونی و کانون‌ها تفویض کرد.

رجائیه ادامه داد: این تعیین نرخ در حمل‌ونقل عمومی مسافر جاده‌ای براساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و بنا بر نرخ تورم سالانه بانک مرکزی و تورم حمل‌ونقل توسط اتحادیه‌های تعاونی و کانون‌های مربوطه انجام خواهد شد.

وی در مورد تعیین نرخ بلیت شناورهای مسافری اظهار داشت: براساس مصوبات این شورا تعیین نرخ بلیت شناورهای مسافری نیز براساس تورم سالانه بانک مرکزی و نرخ تورم حمل‌ونقل دریایی و برمبنای دستورالعمل سازمان بنادر و دریانوردی انجام خواهد شد.

لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=11277

356 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند