برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

بازار رمزارزها

احتمال رشد دوباره رمزارزها چقدر است؟

03:009۰

با وجود نوسانات کم بیت‌کوین و ریزش ارزش آن، افزایش چشم‌گیر ارزش اتریوم در بازار امروز نشان از رشد دوباره رمزارزها است. 

به گزارش اسپات نیوز، رکوردشکنی عجیب بیتکوین و رسیدن این رمزارز به کانال ۶۵ هزار دلار، دوامی نداشت و تا ۴۸ هزار دلار ریزش داشت. در عین حال در بازار سیگنالهای مثبتی نیز دیده میشود. حال سوال اینجاست که آیا بازار رمزارزها دوباره رشد میکند یا خیر. 

ابوالفضل قاسمی، کارشناس بازارهای مالی درباره رشد بازار رمزارز اعلام کرد: اصولا وقتی قرار است بازار روند صعودی قوی داشته باشد اول اتریوم شروع به حرکت می‌کند و بعد روند صعودی بیت‌کوین و سایر ارزهای بازار شروع می‌شود. 

وی ادامه داد: از دید تکنیکال یک مقاومت در محدوده ۵۸ هزار دلار داریم که به نظرم این مقاومت تا چند روز آینده شکسته می‌شود و احتمال دارد بیت‌کوین تا حدود ۱۰۰ هزار دلار هم رشد داشته باشد. احتمال روند صعودی بیشتر از اصلاح است. 

کارشناس بازارهای مالی تصریح کرد: هزینه تراکنش بیت‌کوین به شدت پایین آمده است و این موضوع احتمالا باعث تقویت تقاضا می‌شود. 

قاسمی درباره علت نزولی بودن بازار توضیح داد: محدوده ۶۰ تا ۶۵ هزار دلار محدوده سیو سود وال‌ها و نهنگ‌ها بود و زمانی که این سیو سود به پایان برسد رشد شروع می‌شود. 

وی در ارتباط با این که آیا احتمال اصلاح بازار وجود دارد یا خیر اظهار کرد: احتمال روند صعودی بیشتر از روند نزولی است و بازار در محدوده قیمتی ۴۵ تا ۶۰ هزار دلاری بیت‌کوین اصلاح زمانی کرده است و از طرفی تورم انتظاری بالا در آمریکا و سیاست‌های پولپاشی دولت آمریکا در دوره کرونا احتمال رشد کریپتوکارنسی‌ها را افزایش داده است. 

وی در توضیحات تکمیلی خود ادامه داد: محدوده حمایت مهم بیت‌کوین ۴۲ تا ۴۷ هزار دلار است و به نظرم هر ریزشی زیر محدوده ۴۷ هزار دلار فرصت طلایی خرید است. 

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=11649

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند