برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

اسحاق جهانگیری

جهانگیری کاندیداتوری خود را اعلام کرد/ صالحی کنار کشید

01:13۰

در حالی که علی اکبر صالحی اعلام کرد حضور در عرصه انتخابات برای بنده، مقبول و ممدوح نیست، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش اسپات نیوز ، رئیس سازمان انرژی اتمی که در روزهای اخیر حدس هایی در رابطه با حضورش در انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده بود گفت: با توجه به ثبت نام تعداد قابل توجهّی از شخصیت‌های عالم، وارسته و برخوردار از تجارب ارزنده در خدمت رسانی شایسته به ایران عزیز و نظام اسلامی به این نتیجه رسیدم که حضور در این عرصه برای بنده، مقبول و ممدوح نیست.

وی در ادامه گفت: اینجانب همواره این حدیث شریف نبوی (ص) را پیش چشم داشته ام که می‌فرماید اگر خود را به تمامی برای انجام امری شایسته نمی‌دانی پس بدان میدان وارد مشو.

همچنین اسحاق جهانگیری یکی از شخصیت های اصلاح طلب برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اقدام به کاندیداتوری کرد. جهانگیری که در سال ۹۶ هم کاندیدای انتخابات بود در نهایت در آن انتخابات به نفع حسن روحانی کنار کشید و در دولت دوازدهم معاون اول رئیس جمهور شد.

امروز شخصیت‌های مختلفی از جمله علی لاریجانی، محسن هاشمی، سید ابراهیم رئیسی، مسعود پزشکیان، عباس آخوندی، مصطفی کواکبیان، مسعود زریبافان و شمس الدین حسینی در انتخابات ثبت نام کرده‌اند.

ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه دارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=12104

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند