برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

قیمت مسکن

خرید خانه در صادقیه چه‌قدر آب می‌خورد؟

02:00۰

طبق اعلام کارشناسان مشاور املاک، قیمت مسکن در محله صادقیه بین ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان است.

به گزارش اسپات نیوز، صادقیه محله‌ای در غرب تهران است. این محله در دو منطقه پرمتقاضی، برای خرید و فروش مسکن در شهرداری یعنی منطقه دو و پنج واقع شده است. هر ماهه بخش زیادی از معاملات شهر تهران در این دو منطقه انجام می‌شود. به همین جهت صادقیه نیز از مناطق پرتقاضای تهران برای خرید و فروش مسکن به حساب می‌آید.

یک کارشناس مشاور املاک در صادقیه می‌‌گوید در این محله قیمت مسکن در صادقیه به عوامل مختلفی بستگی دارد و به آسانی نمی‌توان رقمی را به عنوان در این محله اعلام کرد. برای مثال یکی از فایل‌های ما واحدی بدون انباری، آسانسور و پارکینگ در طبقه چهارم است که متری ۲۲میلیون تومان در فایل ثبت شد.در مقابل واحدهایی نیز وجود دارد که با قیمت ۶۰میلیون تومان در هر متر مربع هم فایل می‌شوند.

وی تصریح کرد: واحدهای نوساز قیمت بالاتری دارد و اگر قرار بر این باشد یک رقم کلی برای قیمت واحدهای نوساز اعلام شود، این واحدها از متری ۳۵ الی ۴۰میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به متریال و امکانات قیمت افزایش دارد.

این کارشناس مشاور املاک اظهار داشت: یک واحد ۶۰متری و نوساز در گلناز متری ۴۰میلیون تومان و خانه‌ای ۱۲۰متری و نوساز در خیابان بهنام متری ۵۵میلیون تومان قیمت‌گذاشته شده است.

وی در پاسخ به این سوال که مناطق ارزان صادقیه برای خرید مسکن کجاست؟، بیان کرد: اگر قصد خرید واحدی ارزان قیمت در صادقیه را در سر دارید، خانه‌های پایین‌تر از بلوار گلاب و نیز خانه‌هایی که به طرشت نزدیک هستند، قیمت پایین‌تری دارند، اما باز هم باید خود واحد و شرایط آن را سنجید.

این کارشناس مشاور املاک در خصوص چگونگی وضعیت در این محله خاطر نشان کرد: مدتی است که قیمت مسکن در صادقیه ثابت بوده و برای اعلام قیمت آینده مسکن در این محله نیز نمی‌توان نظری قطعی صادر کرد؛ اما در حال حاضر معاملات در رکود بوده و قیمت مسکن ثابت است.

انتهای پیام

لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=12416

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند