برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

فرهاد حمیداوی

مالک «شهر خودرو» بازداشت شد

01:21۰

فرهاد حمیدوای مالک سابق شهرخودرو بعد از مشکلات و حواشی فراوان وجود آمده، سرانجام بازداشت شد.

به گزارش اسپات نیوز، اواسط زمستان سال ۱۳۹۹ با پیروزی شهر خودرویی‌ها مقابل سپاهان که در شادی برد بودند، خبر رسید که دو عضو هیات‌مدیره شرکت شهرخودرو توسط دستگاه‌های امنیتی بازداشت شده‌اند.

طبق اظهار مدیران شهرخودرو این بازداشت، ربطی به فوتبال نداشت و به تجارت شرکت مربوط بود. این درحالی بود که بعد از بازداشت این دو مدیر شهرخودرو، خبری از فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو نبود.

ماجرای دستگیری دو عضو هیات‌مدیره شهرخودرو به جایی رسید که تیم فوتبال شهرخودرو با بحران‌های مالی شدید روبه‌ر‌و شد تا جایی که این تیم حتی نتوانست پول تست‌گیری کرونای خود را پیش از دیدار با ماشین‌سازی پرداخت کند و این بازی تا آستانه لغو پیش رفت اما  با دخالت مهدی رحمتی سرمربی این تیم این مشکل حل شد. شهرخودرو اما وارد بحران جدیدی شده بود که سال‌ها قبل با نام پدیده آن را تجربه کرده بود.

بعد از به وجود آمدن این حواشی و ماجراهای دردسرساز، تیم شهرخودرو در اختیار هیات فوتبال خراسان رضوی قرار گرفت تا نام این تیم از شهرخودرو به پدیده تغییر پیدا کند. این اتفاق می‌تواند نشان‌دهنده پایان کار حمیداوی در شهرخودرو مشهد باشد.

اکنون فرهاد حمیدوای مالک سابق شهرخودرو با دستور دادستانی تهران به علت شکایت‌های مردمی هلدینگ شهرخودرو، بازداشت شده و به صورت موقت راهی زندان اوین شده است. اینکه چه سرنوشتی در انتظار او است، هنوز مشخص نیست.

انتهای پیام

لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=12480

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند