برای دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، عضو کانال تلگرام «اسپات نیوز» شوید.

عرضه اولیه

واریز سود سهام عدالت کی شروع می‌شود؟

01:003۱

مرحله دوم سود سهام عدالت هنوز برای سهام­داران واریز نشده و طبق آخرین اطلاعیه مدیران سهام عدالت پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۸ در مرحله دوم آغاز شده است.

به گزارش اسپات نیوز، آزادسازی سهام عدالت وارد یک سال و به جای این که این روزها سهامداران درگیر موضوع فروش سهام خود باشند، در انتظار خبری از سازمان بورس هستند که چه زمانی سود آن واریز می‌شود.

سودی که ۵۰ درصد آن قبل از عید واریز شده و مسئولان برای پرداخت ۵۰ درصد دوم دست نگه داشته­اند و از همه مهم‌تر این است که هیچ شخصی پاسخگو نیست.

بنا بر این بود که ۵۰ درصد دوم بعد از تعطیلات نوروز واریز شود اما اتفاقی نیوفتاد. سپس گفته شد که سهامداران تا قبل از ماه رمضان این سود خود را دریافت خواهند کرد اما این قول، وعده باقی ماند. سازمان بورس و مجموعه مدیران سهام عدالت در وعده بعدی وقت یک ماهه گرفتند و گفتند که تا پایان ماه رمضان حتما واریز می‌شود.

حتی مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی چند شرکتی که سود را واریز نکرده‌اند را تهدید به افشای اسامی آنان کرد، اما نه تنها نام شرکتی رسانه‌ای نشد بلکه مسئولان لب به سخن باز نمی­کنند و سهامداران را بدون توضیح باقی می‌­گذارند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
http://spotnews.ir /?p=12538

1 دیدگاه

  1. فاطمه

    وعده ، وعده وفقط وعده!

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند