جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

اجاره خودرو در تهران

قیمت اجاره خودرو در تهران چقدر است؟

02:02۰

افزایش قیمت خودرو سبب شده که مردم توانایی خرید خودروی مورد نظرشان را نداشته باشند به همین دلیل طبیعی است که بازار اجاره خودرو در چنین شرایطی رونق بگیرد.

به گزارش اسپات نیوز، وقتی چشممان به آگهی های اجاره خودرو می‌افتاد، لیستی از قیمت‌های خودروهای لوکس اجاره‌ای را که افراد به دلایل مختلفی، (خصوصاً مراسم عروسی) مایل به اجاره آن‌ها هستند، شاهد بودیم. یکی از مدیران این شرکت‌ها مدعی بود که امروزه اجاره خودرو تنها به مراسم خاصی مانند عروسی‌ها محدود نمی ‌شود. بلکه مراجعه‌کنندگانی هستند که حاضرند برای تعطیلات چندروزه، پولی به قیمت خرید یک ماشین صفر بپردازند.

برای اجاره خودرو مشتری موظف به ارائه گواهینامه رانندگی، یک فقره سفته یا چک به عنوان ضمانت به مبلغ ارزش خودرو درخواستی، کارت شناسایی معتبر، جواز کسب برای مشاغل آزاد و چک کارمندی برای کارمندان بخش دولتی است.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده در شهر تهران:

وقتی چشممان به آگهی های اجاره خودرو می‌افتاد، لیستی از قیمت‌های خودروهای لوکس اجاره‌ای را که افراد به دلایل مختلفی، (خصوصاً مراسم عروسی) مایل به اجاره آن‌ها هستند، شاهد بودیم. یکی از مدیران این شرکت‌ها مدعی بود که امروزه اجاره خودرو تنها به مراسم خاصی مانند عروسی‌ها محدود نمی ‌شود. بلکه مراجعه‌کنندگانی هستند که حاضرند برای تعطیلات چندروزه، پولی به قیمت خرید یک ماشین صفر بپردازند.

برای اجاره خودرو مشتری موظف به ارائه گواهینامه رانندگی، یک فقره سفته یا چک به عنوان ضمانت به مبلغ ارزش خودرو درخواستی، کارت شناسایی معتبر، جواز کسب برای مشاغل آزاد و چک کارمندی برای کارمندان بخش دولتی است.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده در شهر تهران:

گفتنی است که در پی افزایش شدید نرخ ارز و افزایش بهای خودرو، ریسک اجاره خودرو در کشورمان نیز به شکل چشمگیری افزایش یافته چرا که در صورت بروز مشکل، طبیعتا پرداخت هزینه های تعمیرات و یا تصادف های احتمای با توجه به قیمت ارز، بسیار سنگین خواهد بود.

در چنین شرایطی استفاده از خدمات شرکت های معتبر از اولویت بالایی برخوردار است و توجه به سلامت فنی و بدنه ماشین قبل از عقد قرارداد نیز بسیاری ضروری به نظر می رسد، چرا که در بسیاری موارد شاهد استفاده از خودروهای معیوب یا ضعیف برای استفاده در شرکت های اجاره دهنده هستیم که طبیعتا می تواند مشکلاتی را نیز برای مشتریان این قبیل خودروها به همراه داشته باشد.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=1767

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com