جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سکه 14 میلیون

قیمت سکه از ۱۴ میلیون تومان عبور کرد

01:15۰

به گفته نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، قیمت ها در بازار طلا همچنان صعودی و در حال افزایش است، به طوری که قیمت طلا در روز جاری به بیش از ۱۴ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش اسپات نیوز، محمد کشتی‌آرای اقتصاد‌آنلاین درباره آخرین وضعیت بازار طلا توضیح داد: امروز هم قیمت‌ها در بازار طلا متاثر از رشد نرخ ارز و تقاضا افزایش یافت به طوریکه سکه از ۱۴میلیون تومان هم عبور کرد.

او ادامه داد: البته افزایش تقاضا در حد هجوم نبوده اما باعث شد تا انواع سکه بالای یک میلیون و سکه طرح جدید نیز یک میلیون و ۴۰۰هزار تومان حباب داشته باشد.

به گفته کشتی‌آرای، امروز بهای اونس جهانی تغییر چندانی نداشته اما روند بازار طلا تحت تاثیر افزایش قیمت دلار، صعودی بوده است.

قیمت طلا و سکه ۹مهر ماه۹۹

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با تشریح قیمت‌های امروز گفت: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه امامی به ۱۴میلیون و ۴۰۰ و سکه طرح قدیم به ۱۳میلیون و ۶۰۰هزار تومان رسید.

کشتی‌آرای ادامه داد: همچنین قیمت نیم سکه در بازار امروز ۷میلیون و ۸۰۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۹۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۵۰۰هزار تومان است؛ همچنین هر مثقال طلا پنج میلیون و ۷۲۰هزار و هرگرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۳۲۰هزار تومان قیمت خورد.

انتهای پیام

منبع
اقتصاد آنلاین
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=2081

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com