جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

نرخ ارز

انتخابات آمریکا از قیمت دلار می‌کاهد؟

01:006۱

معاون ارزی اسبق بانک مرکزی گفت: با پیشی‌ گرفتن بایدن از ترامپ در انتخابات پیش‌روی آمریکا، به نظر می‌رسد قیمت دلار روند کاهشی به خود بگیرد

سیدعلی با بیان اینکه تحریم مجدد ۱۸ بانک‌ ایرانی جنبه روانی دارد، گفت: جنبه تبلیغاتی این تحریم‌ها بر جنبه اجرایی آن ارحج است و با بیان این تحریم‌ها صرفا به دنبال افزایش فشار سیاسی هستند.

وی ادامه داد: هر تصمیم که امکان آن را داشته که ایران تحت فشار قرار بگیرد را ترامپ انجام داده است و اعلام این خبرها نشان از آن دارد که نتیجه مورد نظر از اعمال تحریم‌ها از جمله تغییر رفتار ایران یا تغییر رژیم حاصل نشده و این آخرین حربه‌های ترامپ علیه ایران است.

معاون ارزی اسبق بانک مرکزی افزود: البته باید توجه داشت که شرایط داخلی کشورمان مناسب نیست و باید تصمیماتی گرفته شود که فعالیت‌های بین‌المللی را به اجرا برساند که منتهی به آزاد شدن منابع خارجی باشد. همچنین باید جاذبه سایر بازارها را نسبت به بازار ارز افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اینکه در این شرایط دولت و نظام فشار زیادی را تحمل می‌کنند و باید منتظر نتیجه انتخابات آمریکا پس از ۲۳ روز آینده بمانیم، گفت: با فرض اینکه ترامپ برنده انتخابات باشد شرایط کشور در ۴ سال آینده بهتر از امروز خواهد بود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نيوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=2426

1 دیدگاه

  1. AMIRREZA79714145

    مرسی از سایت خوبتون

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com