جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بازنشستگان کشوری

برطرف شدن اختلالات سایت بازنشستگی کشوری تا ساعاتی دیگر

کمتر از یک دقیقه۰

احکام جدید بازنشستگان کشوری صادر شده و طبق اعلام مسئولان این صندوق سه سامانه و یک اپلیکیشن برای مشاهده احکام در اختیار بازنشستگان قرار گرفته است اما اختلالاتی در نمایش این اجکام وجود دارد که به زودی برطرف خواهند شد.

به گزارش اسپات نیوز، روز گذشته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که، احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است.

در این خصوص اکبر افتخاری، مدیر عامل صندوق بازنشگی کشوری سامانه sabasrm.ir را به عنوان مسیر دیگری برای مشاهده احکام افزایش حقوق بازنشستگی معرفی کرد و گفت: بازنشستگان می‌توانند درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری (صبا) نیز احکام خود را مشاهده کنند.

روابط عمومی این صندوق نیز گفت: بازنشستگان می‌توانند از طریق سامانه صندوق بازنشستگی، سامانه sabasrm.ir و اپلیکیشن خاتم نسبت به دریافت احکام خود اقدام کنند. در استان‌ها نیز سامانه پایش وجود دارد که بازنشستگان می‌توانند از طریق این سامانه نیز وارد شوند.

به گفته روابط عمومی، احکام صادر شده و حدود ۱.۵ میلیون نفر مشغول دانلود احکام خودشان هستند که موجب کند شدن سامانه شده است، این اختلال تا دو، سه ساعت دیگر برطرف می‌شود.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=2828

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com