جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت نیسان

نیسان دوگانه‌سوز در آستانه ۲۰۰ میلیون تومانی شدن

01:37۰

قیمت نیسان دوگانه‌سوز در حالی با افزایش ۳۴ میلیون تومانی در حالی به بیش از ۱۹۰ میلیون تومان رسیده که به نظر نمی‌رسد برای دستیابی به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان کار سختی پیش رو داشته باشد.

به گزارش اسپات نیوز، احتمالا از میان تمام خودروهایی که در حال حاضر در جهان تولید می شوند، وانت نیسان زامیاد با قدمتی بیش از نیم قرن رکورد دار محسوب می شود. اما ظاهرا هنوز قصد و نیتی برای جایگزینی و توقف تولید این وانت نام آشنا وجود ندارد و سایپا (مالک گروه زامیاد) که قیمت این محصول را طی سال گذشته افزایش داده بود حالا در اقدامی کم نظیر دست به تولید نسخه آپشنال نیسان زامیاد با قیمت بیشتر زده است.

شاید افزایش قیمت همزمان با اضافه شدن آپشن، حرکتی منطقی در شرایط فعلی اقتصادی به نظر برسد، اما نکته عجیب در خصوص این محصول افزوده شدن یک گارد به سپر جلوست که می تواند به شکل محسوسی بر روی خطرناک تر شدن این خودرو باستانی تاثیر بگذارد.

زامیاد به دلیلی نامشخص تصمیم گرفته تا نسخه پایه و غیر آپشنان زامیاد را نیز همچنان بر روی خط تولید حفظ کند اما ظاهرا این مدل فاقد امکاناتی نظیر کولر و فرمان هیدرولیک است. بنابراین به نظر می رسد که زامیاد قصد دارد تا مشتریان خود را به نوعی مجبور به خرید نسخه آپشنان نماید.

قیمت جدید محصولات زامیاد

 • کامیونت نیسان تک‌سوز آپشنال
  قیمت شهریور ماه: ۱۳۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
  قیمت مهرماه: ۱۶۹,۶۳۲,۰۰۰ تومان
  میزان افزایش: ۳۰ میلیون تومان

 

 • کامیونت نیسان دوگانه سوز آپشنال
  قیمت شهریور ماه: ۱۵۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان
  قیمت مهرماه: ۱۸۹,۰۳۱,۰۰۰ تومان
  میزان افزایش: ۳۴ میلیون تومان

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=3531

438 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com