جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

تماس صوتی و تصویری واتساپ به نسخه دسکتاپ و وب می‌آیند

01:16۰

قابلیت تماس صوتی و تصویری که قبلا در نسخه موبایل واتساپ فعال شده بود، به زودی به نسخه دسکتاپ و وب هم اضافه خواهد شد.

به گزارش اسپات نیوز، کاربران به‌زودی می‌توانند تماس صوتی و تصویری را در نسخه دسکتاپ واتساپ هم تجربه کنند. در این نسخه، صفحه مربوط به تماس صوتی در کامپیوتر نشان داده می‌شود و کاربر می‌تواند تماس را رد یا قبول کند. هنوز نمی‌دانیم این ویژگی روی تماس صوتی به چه صورت است. آیا همانند نسخه موبایل پیش‌نمایش ویدئویی از کاربر نشان داده می‌شود؟ هنوز مشخص نیست. آیا می‌توان تماس ویدئویی را به تماس تصویری تبدیل کرد؟ این موضوع هم هنوز مشخص نیست.

نسخه دسکتاپ مستقل تر از نسخه موبایل

این ویژگی تماس گروهی را هم به‌همراه خواهد داشت؛ اما این قابلیت محدودیت هشت‌نفره دارد. اضافه شدن قابلیت تماس به نسخه دسکتاپ و وب واتساپ باعث می‌شود این نسخه‌ها مستقل‌تر از نسخه موبایل شوند. بااین‌حال کاربران همچنان نیاز دارند در زمان استفاده از نسخه وب و دسکتاپ موبایل خود را به ‌همراه داشته باشند. البته گفته می‌شود به‌زودی این مشکل هم از بین می‌رود و برای استفاده از نسخه دسکتاپ نیازی به گوشی نخواهید داشت.

زمانی‌که این ویژگی‌ها فعال شود، کاربران واتساپ می‌توانند به‌صورت مستقل از نسخه دسکتاپ و وب استفاده کنند. این امکان باعث می‌شود که واتساپ بتواند به‌عنوان رقیبی برای اسکایپ و زوم شناخته شود.

هنوز مشخص نیست این ویژگی‌ها کی فعال می‌شوند.

انتهای پیام

منبع
زومیت
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=3995

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com