جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

درآمد ۱۰ میلیون تومانی برخی موتورسواران اسنپ باکس!

03:14۰

چندسالی است که شرکت اسنپ سرویس پیک موتوری با نام «اسنپ باکس» را برای عموم راه اندازی کرده که به وسیله آن می توان بسته ها و مرسولات را به مکان های گوناگون ارسال نمود. با توجه به افزایش روزافزون حجم ترافیک و کمبود وقت تمایل به استفاده از اینگونه خدمات روز به روز در حال افزایش است. سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل مثل اسنپ شرایطی به وجود آورده‌اند که راکبان بتوانند مشتریان خود را به سادگی پیدا کنند و کسب درآمدشان تضمین‌شده باشد.

به گزارش اسپات نیوز، ماه گذشته در استان تهران موتورسواران اسنپ‌باکس تا ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده‌اند. اما فعالیت در اسنپ‌باکس مزایای دیگری هم برای موتورسواران دارد. گزارش اسنپ به شرح زیر است.

طرح‌های تشویقی تا ۱۰ میلیون ریال

سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل برای آنکه بتوانند پاسخگوی نیاز متقاضیان خود باشند، از راهکار ارائه‌ پاداش برای جذب و معرفی راکب جدید استفاده می‌کنند. به طور مثال اسنپ بر حسب شهرهای مختلف برای پیوستن موتورسوار جدید تا ۱۰میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته است. همچنین طرح‌های تشویقی و پاداش‌هایی به صورت روزانه و هفتگی برای موتورسواران اسنپ‌باکس در نظر گرفته شده است. به گفته اسنپ در حال حاضر سرویس اسنپ‌باکس در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرج، قم، اهواز، تبریز، کرمان و یزد فعال است و به زودی دیگر شهرها هم به ناوگان اسنپ‌باکس اضافه خواهند شد.

درآمدزایی در بخش‌های مختلف

اسنپ‌ خدمات متنوعی دارد که موتورسواران می‌توانند در آن فعال باشند، از جمله حمل مرسوله (اسنپ‌باکس)، حمل مسافر (اسنپ‌بایک)، حمل سفارشات غذایی (اسنپ‌فود) و حمل محصولات سوپرمارکتی (اسنپ‌مارکت). اکنون بیش از ۱۵۰هزار موتورسوار در اسنپ مشغول به کسب درآمد هستند.

سیستم قیمت‌گذاری پویا

در پی افزایش تورمی هزینه‌ها و بالا رفتن قیمت وسیله نقلیه، بنزین و استهلاک، سامانه‌های هوشمند حمل‌ونقل تغییراتی در قیمت‌گذاری خدمات خود پیاده‌سازی کردند. اسنپ با سیستم قیمت‌گذاری پویا توانسته درآمدزایی کاربران راننده اسنپ‌باکس را در سه ماهه اخیر به طور میانگین تا ۲۸ درصد افزایش دهد. به همراه این افزایش درآمد، پاداش‌ها و جوایز نقدی بیشتری را برای تشویق کاربران موتورسوار خود در نظر گرفته است تا علاوه بر تضمین درآمد آنها، میزان پذیرش درخواست‌ها از طرف کاربران مسافر و ارسال‌کننده مرسولات هم بیشتر شود.

خدمات باشگاه رانندگان اسنپ‌باکس

باشگاه رانندگان در اسنپ‌باکس به منظور تامین نیازها و ارائه سرویس‌های ارزش افزوده به کاربران موتورسوار ایجاد شده است. برخی از این خدمات مربوط به وسیله نقلیه، مثل تامین لاستیک، باتری، قطعات یدکی، تعمیرات و غیره و برخی دیگر مربوط به کاربر موتورسوار و خانواده او می‌شود. تا کنون مواردی مثل خدمات پزشکی، کلاه کاسکت، کاپشن برای فصل سرما، بسته‌های سلامت و اقلام بهداشتی و غیره در دسترس کاربران راننده قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح‌های تخفیفی و خدمات باشگاه رانندگان اسنپ‌باکس می‌توانید به کانال اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ باکس مراجعه کنید.

ماهیانه ۱۰۰ لیتر سهمیه بنزین 

کلیه کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس به واسطه فعالیت خود در زمینه حمل‌ونقل سهمیه بنزین دریافت می‌کنند. میزان سهمیه بنزین در حال حاضر به ازای هر ۱۰۰کیلومتر ۲.۵ لیتر بنزین است و این سهمیه تا سقف ۱۰۰ لیتر بنزین در ماه در نظر گرفته شده است.

در نهایت اسنپ با توجه به شیوع کرونا شرایطی را فراهم کرده تا متقاضیان پیوستن به این شرکت به عنوان کاربر راننده نیازی به مراجعه حضوری به محل ثبت‌نام نداشته باشند. شما می‌توانید از طریق پنل ثبت نام دیجیتال اسنپ بدون نیاز به مراجعه حضوری برای عضویت در این شرکت ثبت‌نام کنید.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=4004

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com