جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

سهام عدالت

سهام عدالت نیم درصد ریزش کرد

01:007۰

در پایان معاملات چهارشنبه (۳۰ مهر) بازار سهام، ارزش سهام عدالت هم‌زمان با روند نزولی شاخص کل بیش از نیم درصد ریزش کرد و به ۱۳ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان رسید.

به گزارش اسپات نیوز، در جریان معاملات این روز، بازار هم‌زمان با روند نزولی شاخص کل، ارزش سبد سهام عدالت نیز بیش از نیم درصد ریزش کرد و به کمترین میزان خود در ۲ ماه اخیر رسید.

نمادهایی که تاثیر زیادی بر ارزش سهام عدالت دارند در این روز روند منفی داشتند، هرچند که برخی نمادهای بانکی و پالایشی نیز روند مثبتی داشتند و از ریزش بیشتر ارزش سهام عدالت جلوگیری کردند.

ارزش سهام عدالت در جریان نوسانات بازار سهام به شدت کاهش یافته به طوری که در دوره قبل از اصلاح بازار سهام ارزش سهام عدالت حدود ۲۱ میلیون تومان بوده است و حالا در کمترین قیمت خود در ۲ ماه گذشته قرار دارد.

با این حساب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۷ میلیون و ۹۶۷ هزار تومان و ۳۰ درصد آن به ۳ میلیون و ۹۸۳ هزار تومان رسیده است.

سهام عدالت متشکل از نمادهای شاخص‌ساز بازار سهام است و نمادهای فولاد، فملی، فارس، وتجارت، وبصادر، شتران و … تاثیر زیادی بر ارزش سهام عدالت دارند، اما این نمادها در حال حاضر روندی منفی دارند.

انتهای پیام

منبع
تجارت نيوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=4237

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com