جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قمیت انواع فشار سنج دیجیتالی در بازار

02:00۰

فشار سنج دیجیتالی یکی از جدیدترین انواع فشارسنج است که به دلیل کاربری آسانی که نسبت به سایر انواع دارد با استقبال فراوانی از سوی خانواده‌ها مواجه شده است.

به گزارش اسپات نیوز، با پیشرفت هایی که در زمینه پزشکی صورت گرفته است، مشخص شده که فشار خون بالا عامل برخی مشکلات مانند بیماری های قلبی، سکته مغزی و نارسایی کلیه می باشد. با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی به فشار خون بالا مبتلا هستند و با افزایش سن نیز شیوع آن بیشتر می شود، سنجش فشار خون برای تشخیص های پزشکی، درمان و پیشگیری بیماری ها حائز اهمیت است. لازم است نواسانات فشار خون و میزان خیلی پایین یا بالای آن در افراد دارای بیماری های مرتبط با فشار خون مدام کنترل شود. برای این منظور می توان از انواع دستگاه فشار خون کمک گرفته و این فاکتور مهم در سلامتی را اندازه گیری کرد.

فشارسنج دیجیتالی دارای یک مانیتور و یک کیسه باد می باشد و فشار خون را به شکل دیجیتالی در زمان کوتاه و دقت بالا محاسبه می کند.
علاوه بر این طبقه بندی، می توان بر اساس طرز استفاده از دستگاه فشارخون نیز آن ها را به دو دسته دستگاه فشار خون مچی برای بستن روی مچ و سنجش فشار خون از روی شریان های مچ و یا دستگاه فشار خون بازویی که روی ساعد، باز و بسته می شوند، تقسیم کرد.

آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش‌ترین انواع فشارسنج دربازار تهران است.شایان ذکر است که این نرخ‌ها ممکن است بر اساس برخی امکانات جانبی و خدمات پس از فروش در مناطق مختلف شهر تا ۱۰ درصد تفاوت قیمت داشته باشد.

قیمت انواع فشارسنج دیجیتال
برند مدل قیمت
بیورر مچی   ۳۵۰,۰۰۰
امرن  بازویی مدل M6 ژاپن   ۲,۰۰۰,۰۰۰
هلپ رپید  RAPID help پیک سلوشن   ۸۵۰,۰۰۰
اکیومد       k 150    ۵۶۰,۰۰۰
ایزی لایف       بازویی   ۵۲۰,۰۰۰
پیک سلوشن     clear rapid     ۸۵۰,۰۰۰
شیان   دیجیتال مچی LD-581 به همراه ترمومتر دیجیتالی     ۶۳۰,۰۰۰
امرن دیجیتالی بازویی omron2020     ۲,۷۰۰,۰۰۰

انتهای پیام

منبع
اقتصاد آنلاین
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=4262

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com