جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

شاخص بورس

شاخص کل کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی را بازپس گرفت

01:001۰

در پایان معاملات امروز بازار سهام تقاضا در بازار افزایش یافت و شاخص کل با افزایش تقاضا حدود ۱٫۳۵ درصد رشد کرد و کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد را پس گرفت.

به گزارش اسپات نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل و هم‌وزن بعد از دو هفته روند نزولی به کانال مثبت بازگشت و صعودی ۱.۳۵ درصدی داشت.

در جریان معاملات امروز بازار سهام تقاضا بسیار افزایش یافت و افزایش تقاضا باعث روند صعودی بازار سهام شد و گروه‌های خودرویی، فلزات اساسی، پتروشیمی، معدنی و بانکی روند مثبتی داشتندو

روند صعودی بازار سهام در حالی است که انتخابات آمریکا نزدیک است و به نظر می‌رسد بازار سهام انتخابات آمریکا را پیش‌خور کرده است و از سوی کارشناسان پیش‌بینی می‌شود روند بازار سهام بعد از انتخابات امریکا فارغ از نتیجه انتخابات صعودی خواهد بود.

بازگشایی نماد فارس با افت سه درصدی در روز جاری سبب شد تا شاخص کل از جهش بیش از ۲۰ هزار واحدی به حدود ۱۶ هزار واحد برسد، پس از فارس که کاهنده اصلی شاخص بود نمادهای فولاد، فملی و کگل بیشترین نقش مثبت در جهت افزاینده را ایفا کردند همچنین ارزش مجموع معاملات امروز به ۹۵۴۰ میلیارد تومان است.

 

انتهای پیام

منبع
تجارت نيوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=5331

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com