جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت یخچال فریزر امرسان

آخرین قیمت یخچال و فریزرهای امرسان

03:39۲

یخچال فریزر جزو ضروری ترین لوازم هر منزلی است. در زمان های قدیم انسان ها برای نگه داری مواد غذایی از روش های مختلفی مثل آب انبار و یخدان استفاده می کردند اما امروزه یخچال فریزهای بسیار متنوعی در سراسر جهان وجود دارد و پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا روز به روز بر ویژگی های جدید یخچال ها افزوده شود، تا جایی که با وجود برندها و مدل های مختلف در بازار، کار انتخاب یخچال کمی پیچیده شده است.

به گزارش اسپات نیوز، در ایران وجود برندهای خارجی موجود در بازار در کنار برندهای ایرانی باعث شده بسیاری افراد در انتخاب بین برند خارجی و ایرانی مردد شوند. باید توجه داشت بسیاری از یخچال فریزرهای ایرانی از لحاظ ظاهر، فیزیک و ابعاد دست کمی از یخچال های خارجی ندارند و همینطور طول عمر قابل توجهی دارند. علاوه بر آن، یخچال های ایرانی از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه می باشند و قطعات شان برای تعمیرات، راحت تر از همتای خارجی خود در دسترس می باشد. اینها مجموعه عواملی است که شاید بسیاری افراد را به خرید یخچال فریزرهای ایرانی ترغیب کند.

یخچال فریزر امرسان یکی از برندهای محبوب در بین خریداران یخچال است. از نقاط قوت این محصول می توان به تنوع بالا و قیمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد. برای مثال مدل DIAMOND این یخچال با طبقات، قفسه‌ها و کشوهای متعدد، تقسیم‌بندی مواد غذایی را آسان نموده است. سیستم کنترل دیجیتال مجهز به نمایشگر تاچ پنل، سیستم عیب‌یابی هوشمند، سیستم کاهش‌دهنده‌ی مصرف انرژی و سیستم گردش هوای اختصاصی در هر کشوی فریزر از جمله مشخصات این دستگاه هستند. این برند مدل های متنوع دیگری نیز دارد که در ادامه قیمت آن ها را مشاهده می کنید.

 قیمت یخچال و فریزرهای امرسان

 برند

مدل قیمت

امرسان

یخچال و فریزر BFN22D-M/TP ۹،۴۰۰،۰۰۰

امرسان

یخچال و فریزر BFN27D502 ۱۸،۲۰۰،۰۰۰

امرسان

یخچال و فریزر TFH14T-M

۵،۵۰۰،۰۰۰

 امرسان

یخچال TFH17T350 ۶،۳۰۰،۰۰۰

امرسان

فریزر FN15D/TP

۹،۰۰۰،۰۰۰

 امرسان

یخچال و فریزر TFN18D

۸،۰۰۰،۰۰۰

امرسان

یخچال و فریزر دوقلو DIAMOND ۲۰،۰۰۰،۰۰۰

امرسان

یخچال فریزر BFN20D ۸،۵۰۰،۰۰۰

امرسان

یخچال فریزر دوقلو FN15D/RH15D

۱۷،۴۰۰،۰۰۰

 انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=5373

2 Comments

  1. محمد

    برند ایرانی قیمتش اینه😂

  1. سپیده

    باورم نمیشه برای یخچال ایرانی باید ۱۸ تومن پول داد 🙄🙄

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com