جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

رئیس بانک مرکزی در دولت رئیسی

ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در مرحله پایانی

01:22۰

رئیس کل بانک مرکزی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: عصر امروز درجلسه کمیته راهبردی ادغام پنج بانک وابسته به نیروهای مسلح دربانک سپه به ریاست معاون اول رئیس‌جمهوری آخرین تصمیمات لازم در خصوص ادغام سه بانک و مؤسسه باقی‌مانده یعنی بانک‌های انصار، قوامین و نیز موسسه اعتباری کوثر اتخاذ و مقررشد مجامع ادغام نهایی آنها ظرف یک ماه آینده برگزار شود.

به گزارش اسپات نیوز، عبدالناصر همتی درخصوص مجموعه معظم بانک سپه اظهار کرد: این مجموعه با دربرداشتن پنج بانک وابسته به نیروهای مسلح، فعالیت‌های بانکی وخدمت‌رسانی به آحاد مردم و فعالین اقتصادی را با قدرت و توان شش بانک تداوم خواهد داد.

همتی در ادامه یادآور شد: پروژه ادغام این شش بانک، کاری بسیار پیچیده و عظیم بود که با پشتکار و مدیریت دقیق همکارانم درحوزه نظارت بانک مرکزی و همراهی صمیمانه وخوب بانک‌های ادغامی، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت امور اقتصادی ودارایی وبانک سپه درطول دو سال و نیم به سرانجام می‌رسد.

رئیس کل بانک مرکزی در پایان تاکید کرد: انجام این پروژه یکی از مهمترین برنامه‌های اصلاح نظام بانکی بود که با تدبیر مقام معظم رهبری با جدیت آغاز و با یک کار فشرده، به یاری خدا به نتیجه می‌رسد.

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=6558

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com