جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

محسن یگانه

محسن یگانه یا اشوان ؛ کاندیدای بعدی مهاجرت کیست؟

01:09۰

ترکش بمب خبری مهاجرت مهراد جم و برملا شدن رابطه او با دنیا جهانبخت که منجر به اتصال او به مافیای شرط‌بندی در خارج از ایران شد، گمانه‌زنی‌ها در مورد مهاجرت دیگر هنرمندان و سلبریتی‌ها را افزایش داده است.

به گزارش اسپات نیوز، خبر مهاجرت پرسروصدای مهراد جم و حواشی پیرامون آن که جامعه موسیقی را به شوکی عمیق فرو برد، موجب شد تا حساسیت‌ها نسبت به مهاجرت دیگر هنرمندان از جمله محسن یگانه و اشوان که این روزها بیش از پیش بر سر زبان‌ها افتاده، بیشتر شود. اما کدام خواننده کاندیدای بعدی مهاجرت است؟

مهاجرت محسن یگانه؛ شایعه یا واقعیت؟

همین چندماه پیش بود که توئیتی از بهمن بابازاده، خبرنگار شناخته‌شده حوزه موسیقی، پرده از کلاهبرداری میلیاردی شیادان حوزه مسکن از محسن یگانه، خواننده محبوب و معروف کشورمان برداشت و از سفر او به خارج از کشور خبر داد.  این خبر و همچنین لغو شدن تمامی کنسرت‌های محسن یگانه تا پایان سال به دلیل وضعیت نامساعد روحی، گمانه‌زنی‌ها در مورد مهاجرت دائمی وی از ایران را قوت بخشید.

اما طولی نکشید که خود محسن یگانه و مدیر برنامه‌های او نسبت به این شایعات واکنش نشان دادند و اعلام کردند خبر مهاجرت همیشگی وی کذب محض است. این در حالی است که هنوز مشخص نیست وی به ایران بازگشته است یا خیر.

اشوان؛ گزینه بعدی مافیای شرط‌بندی؟

چندماهی از ممنوع‎‌الکار شدن اشوان (اشکان خدابنده) به دلیل آنچه «شیطنت‌های تهیه‌کننده آثار او» ذکر می‌شود، می‌گذرد و این خواننده نیز در سکوت کامل خبری به سر می‌برد. همین موضوع موجب شده تا گمانه‌زنی‌ها در مورد تورافکنی مافیای شرط‌بندی برای او به عنوان گزینه بعدی پس از «مهراد جم» نیز داغ شود و البته سکوت وی در این مورد نیز به این حواشی دامن زده است.

حال باید منتظر نشست و دید «اشوان» که با سبک موسیقی تلفیقی غربی – ایرانی خود توانسته توجه طیف وسیعی از علاقه‌مندان جوان حوزه موسیقی را به خود جلب کند، راه مهراد جم را می‌رود و یا با تکیه بر پایگاه طرفداری وسیع خود در کشور خود را برای آثار موسیقی جدید و تور کنسرت‌ها در دوران پساکرونا آماده کند.

این مطلب به‌روزرسانی خواهد شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=6850

493 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com