جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

اینستاگرام

قابلیت «جستجوی کلمه کلیدی» به اینستاگرام افزوده شد

01:47۱

اگر ازجمله افرادی هستید که می‌خواهید مخاطبان بیشتری در اینستاگرام کسب کنید، احتمالا ویژگی جدید این اپلیکیشن باعث می‌شود محتوای شما بیشتر دیده شود و مردم راحت‌تر به محتوای شما دسترسی پیدا کنند.

به گزارش اسپات نیوز، اینستاگرام ویژگی جدیدی دراختیار کاربران قرار داده تا بتوانند براساس کلمه‌ی کلیدی جست‌وجو کنند؛ البته فعلا این ویژگی در کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا و ایرلند فعال شده است. پیش‌از‌این با استفاده از هشتگ یا حساب‌های کاربری می‌شد در اینستاگرام جست‌وجو کرد. حال اضافه‌شدن کلمه‌ی کلیدی باعث می‌شود که خیلی بهتر بتوان به محتوای مدنظر دست پیدا کرد.

اگر ازجمله افرادی هستید که می‌خواهید مخاطبان بیشتری در این شبکه‌ی اجتماعی کسب کنید، احتمالا این ویژگی جدید باعث می‌شود محتوای شما بیشتر دیده شود و مردم راحت‌تر به محتوای شما دسترسی پیدا می‌کنند و کاربران دیگر از هشتگ‌های اضافی استفاده نکنند.

سخن‌گوی اینستاگرام در گفت‌وگو با سایت The Verge اعلام کرده است که این الگوریتم جدید چند نکته را در نظر می‌گیرد. یکی زمان ارسال پست کاربر و دیگری کپشن نوشته‌شده برای عکس یا ویدئو است. اینستاگرام با استفاده از یادگیری ماشینی محتوای باکیفیت را شناسایی می‌کند تا بتواند محتوای دلخواه کاربران را نشان دهد.

ابزار جست‌وجوی جدید اینستاگرام محدودیت دارد

ابزار جست‌وجوی جدید اینستاگرام اجازه نمی‌دهد بسیاری از واژه‌ها مانند کیوانان (تئوری توطئه) یا واکسن را انتخاب کنید. چنین محدودیت‌هایی در پلتفرم‌هایی مانند Pinterest هم دیده می‌شود. همچنین، این ابزار جست‌وجو محتوای سیاسی درباره‌ی افرادی مانند جو بایدن یا دونالد ترامپ را نشان نخواهد داد؛ اما این ابزار از پیداکردن حساب‌های کاربری رسمی این اشخاص جلوگیری نمی‌کند. جست‌وجو در اینستاگرام به علاقه‌ی عمومی و سوژه‌های عمومی براساس شیوه‌نامه اینستاگرام محدود است.

اینستاگرام اعلام کرده است که این ابزار جدید، قدرتمندترین ابزار جست‌وجوی اینستاگرام نیست؛ اما به‌مرورزمان بهتر خواهد شد.

انتهای پیام

منبع
زومیت
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=7456

1 دیدگاه

  1. آیدا

    قابلیت خوبی👌🏻

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com