جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

فروش لوازم خانگی قاچاق به ایستگاه یخچال رسید

01:33۰

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی می‌گوید: لوازم خانگی کره‌ای خدمات پس از فروش و گارانتی ندارد. درصد کمی از مردم این یخچال‌های کره‌ای را با گارانتی‌های متفرقه می‌خرند.

 

 

به گزارش اسپات نیوز،به دلیل افزایش قیمت کالاها تقاضا در بازار لوازم خانگی کم شده است. برخی با وجود اختلاف قیمت‌ها بین لوازم خانگی داخلی و خارجی ترجیح‌شان خرید لوازم خانگی خارجی است. با این حال آیا تولیدکنندگان داخلی پاسخگوی نیاز متقاضیان هستند؟

به گفته نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی، هر چه به انتهای سال نزدیک می‌شویم تولید لوازم خانگی بیشتر می‌شود. با توجه به نوسان ارزی که وجود دارد مردم توقع دارند قیمت کالا ارزان شود در حالی که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

محمد حسین اسلامیان معتقد است: تولیدکنندگان سه مدل ساید باید ساید ایرانی تولید می‌کنند. این یخچال نیاز بازار را در مدل‌های مختلف تامین می‌کند. غیر از این ساید باید سایدهای ایرانی، برخی یخچال‌های دیگر هستند که از طریق شبکه قاچاق تامین می‌شوند که ترجیح برخی خریدن یخچال‌های کره‌ای است.

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در توصیه‌ای به مردم گفت: لوازم خانگی کره‌ای خدمات پس از فروش و گارانتی ندارد. برخی مردم برای خرید جهیزیه با آگاهی به اینکه این کالاها خدمات پس از فروش و گارانتی ندارند باز هم برندهای کره‌ای را از شبکه قاچاق می‌خرند.

اسلامیان اظهار کرد: چنانچه یخچال‌های ساید باید ساید کره‌ای در بازار پیدا شود، این یخچال‌ها بدون ضمانت است. متاسفانه درصد کمی از مردم این یخچال‌های کره‌ای را با گارانتی‌های متفرقه می‌خرند؛ این در حالی است که در بازار تمام برندهای کره‌ای از شبکه قاچاق تهیه می‌شود.

 

انتهای پیام

منبع
تجارت نيوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=9738

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com