جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

وام ازدواج فرزندان بازنشستگان

وام ازدواج فرزندان بازنشستگان واریز شده است؟

01:006۰

بنا بر اعلام معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری، واریز دومین مرحله وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری تا عصر امروز (چهارشنبه) انجام خواهد شد.

به گزارش اسپات‌نیوز، فتح‌الله شعبانی، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: «با تأمین منابع لازم، تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای ۹۵۰ نفر از واجدین شرایط تا عصر امروز (چهارشنبه ۱۰ دی ۹۹) به حساب این افراد واریز خواهد شد.

وی همچنین مطرح کرد که ۵۰ نفر از واجدین شرایط تا به الان این وام را دریافت نکرده‌اند نگران نباشند، چراکه به زودی این ۵۰ نفر نیز پس از انجام بررسی‌ها و تایید مستندات و احراز شرایط لازم، وام خود را دریافت خواهند کرد.

شعبانی در ادامه با بیان اینکه مرحله نخست پرداخت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق در تیرماه ۹۹ اجرایی شده بود، گفت: «در مرحله نخست این طرح، مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای یک هزار نفر از فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط پرداخت شد و در مرحله دوم که امروز و تا ساعتی دیگر پرداخت آن عملیاتی خواهد شد، برای ۹۵۰ نفر مبلغ ۲۵ میلیون تومان واریز می‌شود.»

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری در پایان گفت: «اقساط این تسهیلات ۶۰ ماهه است.»

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=9957

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند