جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

محمود احمدی نژاد

آخرین تحولات انتخاباتی اصولگرایان؛ سکوت اصلاحات ادامه دارد!

01:46۰

مدت‌زمان زیادی تا آغاز کارزارهای انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نمانده و کاندیداهای احتمالی این روزها با شفافیت بیشتری نسبت به حضور خود در انتخابات اعلام آمادگی می‌کنند یا حداقل اقدامات و تحرکات خود را چراغ‌روشن‌تر به دید عموم می‌رسانند. نکته جالب در این تحرکات اما جنب‌وجوش اصولگرایان و سکوت اصلاح‌طلبان است؛ سکوتی که به عقیده بسیاری از سیاسیون، حاصل عملکرد ضعیف و ناامیدکننده دولت روحانی طی ۴ سال گذشته است.

به گزارش اسپات نیوز، فضای انتخابات این روزها حاوی خبرها و تحلیل‌های تازه‌ای است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ورود امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب رئیس کنونی مجلس و نماینده مردم مشهد به کارزار انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ است. وی مدعی است روش اداره کشور باید تغییر کند و اعلام کرده یک برنامه کلی برای این مسئله دارد که جزئیات آن را بعدا منتشر خواهد کرد.

قاضی‌زاده که از اصولگرایان شناخته شده محسوب می‌شود، گفته عملکرد حسن روحانی موجب شده تا اصلاح‌طلبان در این دوره شانسی نداشته باشند و برای این که مردم عملکرد روحانی را فراموش کنند، به مدت‌زمان بیشتری نیاز است.

صبح دیروز، محمود احمدی‌نژاد هم در راستای فعالیت‌هایی که رنگ و بوی انتخاباتی دارند، بعد از دیدار با چندی از هوادارانش در میدان ۷۲ نارمک، تهران را به مقصد لرستان ترک کرد تا به دیدار بزرگان طوایف لر، لک و بختیاری برود.

محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هم اعلام کرده که بدنه اصلاحات از کاندیداتوری علی لاریجانی، رئیس سابق مجلس شورای اسلامی، حمایت نخواهد کرد.

از آن طرف هم، هواداران سعید جلیلی هم از روز گذشته تحرک بیشتری در فضای مجازی نشان داده و سعی کرده‌اند هشتگ «رای من جلیلی» را ترند کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=10886

390 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند