جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

قیمت پراید

قیمت پراید از مرز ۱۳۰ میلیون عبور کرد

06:46۰

در هفته اخیر بازار خودرو شاهد افزایش قیمت چشمگیری بوده است، به طوری که قیمت پراید ۱۱۱ در این هفته به ۱۳۰ میلیون رسید.

به گزارش اسپات نیوز، عمده تغییرات و افزایش قیمت‌ها در گروه خودروهای پژو و پراید اتفاق افتاده است. تغییرات قیمت این دو دسته از خودروها به شرح زیر است: 

پراید: افزایش قیمت پراید به شکلی است که پراید ۱۱۱ امروز با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی از ۱۲۸ میلیون تومان در روز گذشته به ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۱۳ میلیون تومان قیمت دارد. در این بین دو خودرو پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمتی را تجربه نکرده‌اند اما این دو خودرو نسبت به چهارشنبه هفته گذشته به ترتیب ۲ و ۱ میلیون تومان گران شده‌اند و در حال حاضر پراید ۱۳۱ نزدیک به ۱۱۲ میلیون تومان و پراید ۱۳۲ نزدیک به ۱۱۶ میلیون تومان قیمت خورده است. 

پژو: پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز ۲ میلیون تومان دیگر گران شده و در حال حاضر این خودرو به قیمت ۱۹۹ میلیون تومان رسیده است؛ افزایش قیمت ۲۰۶ تیپ ۲، ۵ میلیون تومان بوده است. شرایط برای خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز به همین گونه است و این خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۶۳ میلیون تومان رسیده است و شایان ذکر است که از ابتدای هفته تاکنون این خودرو افزایش قیمت ۹ میلیون تومانی را تجربه کرده است. خودرو ۲۰۷ اتوماتیک نیز در این مدت گران شده است و این خودرو از ۳۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۹۸ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس ساده نیز در این مدت ۱ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۱۸ میلیون تومان قیمت خورده است. 

قیمت خودروهای مونتاژ 

از روز گذشته تا به حال قیمت این خودروها تغییری نکرده است. قیمت سوزوکی گراند ویتارا همچنان به ۱ میلیارد تومان نرسیده اند و قیمت آن ها ۹۵۵ میلیون می باشد.  سیتروئن سی ۳ نیز امروز ۸۷۰ میلیون تومان قیمت دارد و پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ نیز در این مدت ثبات قیمت را تجربه کرده است و در حال حاضر ۸۴۵ میلیون تومان قیمت دارد، مدل ۹۹ این خودرو اما طی ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است و امروز به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان رسید. 

قیمت سایر خودروها 

 گروه خودروهای دنا نیز نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده اند به طوری که دنا معمولی از دیروز تا امروز ۴ میلیون تومان گران شده است و این خودرو از ۲۷۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۲ میلیون تومان رسیده است، این در حالی است که قیمت دنا توربو پلاس در این مدت بر روی ۳۵۰ میلیون تومان ثابت بوده است و تغییری نداشته است. 

و اما سایر گروه های خودروسازی مانند سمند، تیبا و ساینا نیز در این مدت کمترین تغییرات را به خود دیده اند.

قیمت خودرو

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=10956

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com