جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

جو بایدن

جو بایدن: نباید از برجام خارج می‌شدیم

01:59۳

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در سخنانی غیرمنتظره گفت: از اینکه ایران پذیرفته در گفتگو‌‌ها شرکت کند ما خرسند هستیم و ما هیچ وقت نباید از برجام خارج می‌شدیم.

به گزارش اسپات نیوز، رئیس جمهور آمریکا در سخنانی متفاوت گفته است: از اینکه ایران پذیرفته در گفتگو‌‌ها شرکت کند ما خرسند هستیم و ما هیچ وقت نباید از برجام خارج می‌شدیم.آن طور که رسانه‌های مختلف از جمله ایرنا روایت کرده‌اند، جو بایدن در نشست خبری مشترک با یوشیهیده سوگا، نخست وزیر ژاپن در پاسخ به سوالی درباره مذاکرات وین و غنی‌سازی ۶۰ درصد اورانیوم در ایران عنوان کرد: ما فکر نمی‌کنیم که این برای ایران مفید باشد که بگوید می‌تواند به غنی‌سازی ۶۰ درصدی برسد و خلاف توافق(هسته‌ای) است. ما گرچه خوشحالیم که ایران برای بحث و گفت‌وگو، گفتگوهای غیرمستقیم با ما موافقت کرده است تا در مورد چگونگی حرکت به جلو و آنچه برای اجازه دادن به ما برای بازگشت به برجام مورد نیاز است، بحث شود.

بیشتر بخوانید:

بایدن اضافه کرد: اگرچه به اعتقاد من هرگز نباید از آن توافق(برجام)، خارج می‌شدیم.

وی با این ادعا که مذاکرات بدون امتیاز دادن انجام شده است و آنها هم مایل به امتیاز دادن برای آن نبودند، گفت: بنابراین بحث‌ها جریان دارد و من فکر می کنم قضاوت در مورد اینکه نتیجه چه خواهد بود زود است. ما هنوز در حال صحبت هستیم.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=11174

456 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

3 Comments

  1. ehsnmohammadzadeh

    ایران و هیچوقت خارج نمیکنن

  1. kasperhemigway

    امیدوارم وضعیت بهتر بشه

  1. ehsnmohammadzadeh

    مرسی از سایت خوبتون

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com