جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

بیت کوین

قیمت بیت‌کوین مجددا اوج می‌گیرد؟

01:54۰

بیتکوین بلافاصله با شکستن سد ۶۰ هزار دلاری و دستیابی به قیمت ۶۴ هزار دلار، بلافاصله وارد فاز اصلاحی شد و تا ۵۰ هزار دلار فرو ریخت. اما سوالی که در حال حاضر در بین فعالان بازار مطرح است، این است که آیا بازار مجددا اوج می‌گیرد یا خیر.

به گزارش اسپات نیوز، این روزها بازار رمزارزها با ریسک زیادی همراه شده و نوسان زیادی دارد. اما روند صعودی کریپتوکارنسی‌ها دوباره از سر گرفته می‌شود؟

حاکمیت ترس و ادامه اصلاح در بازار

حسین شیبانی، کارشناس و تحلیلگر بازارهای مالی در رابطه با وضعیت بازار رمزارزها گفت: ترس در بازار مانده است و به نظر می‌رسد اصلاح در بازار ادامه دارد. اگر کف‌های حمایتی دیروز شکسته شود رند نزولی ادامه دارد.

این کارشناس در رابطه با احتمال روند نزولی بیت‌کوین گفت: اگر امروز بیت‌کوین به زیر ۵۵ هزار دلار برسد پتانسیل حرکت به زیر عدد ۵۰ هزار دلار را دارد. بیت‌کوین یک محدوده حمایتی قوی بین ۴۴ تا ۴۸ هزار دلار دارد که فکر نمی‌کنم از این محدوده پایین‌تر بیاید.

این کارشناس در ادامه گفت: در روند صعودی قیمت بیت‌کوین، شرایط قیمتی رمزازهای دیگر متفاوت بود. اما در روند نزولی همه ارزها روندی شبیه به بیت‌کوین دارند و تا زمانی که بیت‌کوین به ثبات نرسد وضعیت بازار همین است و ریزش بیت‌کوین همه ارزها را نزولی می‌کند. اصلاح دیروز هم قوی نبود و به نظر می‌رسه زور اصلاح دارد کم می‌شود.

تهدیدهای آمریکا محقق می‌شود؟

شیبانی با اشاره به بزرگ‌ترین ریسک بازار گفت: بزرگ‌ترین ریسک بازار این است که وزارت خزانه‌داری آمریکا شایعاتی را که در مورد تهدیدهای علیه بیت‌کوین مطرح شده را عملی کند اما فکر نمی‌کنم فعلا این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=11394

456 نوشته
از همان اوایل نوجوانی، علاقه موازی به فضای رسانه و فناوری اطلاعات باعث شد تا در حوزه‌های مختلف از جمله چندرسانه‌ای، تکنولوژی، اقتصاد و حتی سیاست، قدم بردارم. سلیقه متفاوت در نوع بازتاب اخبار هم موجب شد تا از گرافیک به عنوان یکی از بازوهای کمکی بهره ببرم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com