جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

روبیکا

اضافه شدن اتاق‌های گفتگوی صوتی در روبیکا

02:32۱

پس از فعالیت گسترده و محبوبیت برنامه‌هایی مانند کلاب هاوس، بسیاری دیگر از برنامه‌ها مانند روبیکا، قابلیت کلاب هاوس، یعنی امکان گفت وگوی صوتی در قالب اتاق‌های مجزا را اضافه کردند. 

به گزارش اسپات نیوز، به گزارش روابط عمومی همراه اول، روبیکا که به‌ عنوان یک «سوپر اپ» سرویس‌های متعددی را برای کاربران فارسی زبان دنیا گرد هم آورده، قابلیت «اتاق‌های گفتگوی صوتی» را نیز به سرویس‌های خود افزود. 

پس از موفقیت کلاب هاوس و جذب کابران بسیار به این برنامه، بسیاری از برنامههای دیگر نیز سعی در گنجاندن قابلیتهای کلاب هاوس در خود کردند. توییتر قابلیت Space‌ را راه‌اندازی کرد و تلگرام نیز امکان گفتگوی صوتی را فراهم آورد و در کنار این موارد اپلیکیشن‌هایی چون دیسکورد و… نیز ویژگی مشابهی را راه‌اندازی کردند. حال روبیکا به عنوان یکی از محبوبترین اپلیکیشن‌های ایرانی، همین ویژگی را در نسخه جدید خود راهاندازی کرده است. 

اتاقهای روبیکا محدودیت ندارند و در هر اتاق هم زمان میتوانند هزاران کاربر فعالیت داشته باشند. همین قابلیت، میتواند فرصتی را در اختیار چهرههای سرشناس قرار دهد تا بتوانند به راحتی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. 

همراه اول به‌عنوان یکی از سهامداران عمده روبیکا در بیانیه‌ای که پیرو عرضه این ویژگی جدید منتشر کرده، پیشنهاد داده اگر کاربران می‌خواهند از همه سرویس‌های ارتباطی مورد نظر به‌صورت یکجا بهره‌مند شوند و یا اگر در سر ایده‌های بزرگ تجاری می‌پرورانند، به خانواده بزرگ روبیکا بپیوندند و از این ویژگی جدید ان استفاده کنند. 

انتهای پیام 

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=11621

1 دیدگاه

  1. سهیلا

    بنظرم پیام رسان‌های داخلی راه طولانی‌ای در پیش دارند برای جلب اعتماد مردم و استفاده گسترده

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com