جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ از طریق پلتفرمی تازه به میدان می‌آید

02:00۱

رییس جمهور سابق آمریکا، دونالد ترامپ پس از چند ماه به وعده خود عمل کرد و با شبکه اجتماعی مختص به خود، وارد میدان شد. این شبکه اجتماعی جدید در حقیقت بخشی از سایت اصلی ترامپ را به خود اختصاص داده است.

به گزارش اسپات نیوز، ­ساختار این پلتفرم جدید شبیه به توییتر بوده و هدف آن، نمایان سازی نظرات رییس جمهور سابق آمریکا در قالب وبلاگ است. کاربران از طریق ایمیل و شماره موبایل خود می توانند در این پلتفرم عضو شوند و از همین طریق، از پست های جدید باخبر شوند و همواره در جریان اتفاقات باشند. برای این پلفرم قابلیت لایک کردن در آینده  نیز در نظر گرفته شده که هنوز به مرحله عملیاتی نرسیده است. علاوه بر این، کاربران می توانند پست های دونالد ترامپ را در فیسبوک و توییتر نیز به اشتراک بگذارند؛ البته نسخه توییتری آن با مشکلاتی همراه بوده و هنوز چنین قابلیتی اجرا نشده است. با این وجود، فیسبوک به صورت کامل با پلتفرم جدید ترامپ همکاری کرده است.

پلتفرم توییتر زمانی اشتراک گذاری از سایر سایت ها را می پذیرد که خلاف مقررات تعیین شده در قانون اشتراک گذاری نباشد.

این پلتفرم تازه به سرعت فعالیت خود را شروع کرده و در آن پست هایی از تاریخ چهارم فروردین به چشم می خورد. جدیدترین پست این پلتفرم ویدیویی است در رابطه با آزادی و امنیت همه جانبه در شبکه اجتماعی ترامپ که از نقطه نظر او از پشت میز کارش روایت می‌شود.

ترامپ در نهایت قرار است از طریق این پلتفرم به صورت مستقیم با طرفدارانش ارتباط برقرار کند اما چگونگی آن هنوز به صورت دقیق مشخص نشده و دفتر مطبوعاتی وی هنوز به این سوال پاسخی نداده است.

حساب کاربری ترامپ که مدتی پیش در فیسبوک بسته شده بود، به زودی از جانب فیسبوک تعیین تکلیف خواهد شد. با این حال، رییس جمهور سابق آمریکا شبکه اجتماعی شخصی سازی شده اش را راه اندازی کرد تا بتواند با طرفداران خود دوباره ارتباط بگیرد.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=11718

1 دیدگاه

  1. سید

    این گراز دست بردار این دنیا نیست؟؟؟ ولمون کن بابا، دهن خودتون و خودمون و سرویس کردی

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com