جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

افزایش قیمت اتریوم

قیمت اتریوم رکورد شکست؛ ورود به کانال ۴۰۰۰ دلاری!

02:0۰

پس از نوسانات زیاد در قیمت اتریوم و رد شدن قیمت آن از مرز ۳۰۰۰ دلار، این هفته باز هم این رمزارز رکوردشکنی کرد و این بار مرز ۴۰۰۰ دلار را برای اولین بار شکست.

به گزارش اسپات نیوز، اتریوم در اسفند ۱۳۹۹ توانست برای اولین بار قله ۲۰۰۰ دلار را فتح کند و به رشدش در بازار ادامه دهد، اگرچه این رشد چندان پایدار نبود و اتریوم دوباره سقوط قیمت را بارها تجربه کرد و به کمتر از دو هزار دلار رسید.

با این وجود تقریبا از ماه آوریل شاهد افزایش قیمت اتریوم بودیم و حالا توانسته از مرز ۴۰۰۰ دلار عبور کند.

هفته پیش، پس از نوسانات بازار رمزارز، یکی از رمزارزهایی که افزایش چشم‌گیری داشت، اتریوم بود.

اتریوم در هفته پیش مرز ۳۰۰۰ دلار را رد کرد و توانست توجه زیادی را به خود جلب کند. در طی همین یک هفته این رمزارز چندین بار دیگر دست به رکوردشکنی زد اما نتوانسته بود از سقف ۴۰۰۰ دلار عبور کند. حالا به چنین هدفی دست یافته و قیمتش را به بالای این مرز رسانده است.

اتریوم در حال حاضر با قیمت ۴۰۳۰ دلار معامله میشود. اگر چه ارزش این رمزارز در مقایسه با سایر رمزارزها مانند بیت کوین، ارزش کمتری دارد اما با این سرعت میتواند به یکی از باارزش ترین رمزارزها تبدیل شود.

شایان ذکر است که تنها رمزارزی که رشد بالای قیمت را در چند وقت اخیر به خود دید، تنها اتریوم نبود. در همین زمان دوجکوین هم چندین بار رکوردشکنی کرد و به بالای ۷۰ سنت رسید.

انتهای پیام

منبع
دیجیاتو
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=11885

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com