جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

ایلان ماسک

مدیرعامل تسلا؛ یک کلاهبردار خودشیفته!

01:33۰

هم‌بنیان‌گذار دوج‌کوین مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک را در توئیتر خود یک کلاهبردار خودشیفته دانست.

به گزارش اسپات نیوز، جکسون پالمر هم‌بنیان‌گذار دوج‌کوین پس از خبر لغو پذیرش بیت‌کوین توسط مدیرعامل تسلا، طی این بیانیه در توئیتر خود به شدت به او حمله کرد: «یادتان نرود: ایلان ماسک یک کلاش خودشیفته است و همیشه همین گونه خواهد بود.»

پس از دقایقی این توئیت‌ها پاک شدند و پالمر در وب‌سایت خود اعلام کرد که اکانت او پارک شده و دیگر هیچ توئیتی در صفحه او پیدا نمی‌شود.

پالمر مچنین حضور ایلان ماسک در برنامه تلویزیونی Saturday Night Live را چندش‌آور دانست!

به طور کلی حضور ایلان ماسک در برنامه SNL با انتقاد بسیاری از کاربران همراه بود تا جایی که وی از آن زمان تا کنون ۲۰ میلیارد از دارایی خود را از دست داد.

پالمر همچنین در وب‌سایتش اعلام کرده که سال‌هاست در پروژه دوج‌کوین یا فضای رمزارزها دخالتی ندارد. او در سال ۲۰۱۳ به همراه «بیلی مارکوس» دوج‌کوین را به عنوان یک شوخی خلق کرد.

ماسک پنج‌شنبه هفته گذشته در توییتی گفته بود مشغول کار با توسعه‌دهندگان دوج‌کوین است تا کارآمدی سیستم تراکنش‌های این پروژه را بهینه‌سازی کند. چهار توسعه‌دهنده دوج‌کوین در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Decrypt تایید کرده‌اند که از سال ۲۰۱۹ مشغول کار با ماسک هستند. آن‌ها می‌گویند پیشنهاد کمک مالی وی را نپذیرفته‌اند ولی خواستار کمک او در زمینه بهینه‌سازی این سیستم شدند.

اثرگذاری زیست‌محیطی دوج‌کوین در حال حاضر ۷ درصد بیت‌کوین است و تلاش‌ها برای کاهش این تاثیر ادامه دارد. هدف بعدی توسعه‌دهندگان این است که هزینه تراکنش‌های دوج‌کوین را از ۰.۴ دلار به ۰.۰۱ دلار برسانند.

انتهای پیام

منبع
تجارت نیوز
لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12137

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com