جهت دسترسی سریع‌تر به آخرین اخبار اقتصادی روز ایران و جهان، کانال تلگرام «اسپات نیوز» را دنبال کنید

اینترنت رایگان ایرانسل

اینترنت رایگان ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

01:002۱

با فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات، ایرانسل به مشترکین خود اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.

به گزارش اسپات نیوز، امروزه سبک زندگی بشر با پیشرفت ارتباطات و فناوری به سبک دیجیتال تغییر پیدا کرده است. به همین خاطر امسال که کوید ۱۹شرایط خاصی را  که در سراسر جهان ایجادکر‌ده، اتحادیه بین‌المللی ارتباطات دور (ITU) با شعار «تسریع تحول دیجیتال در دوران چالش برانگیز» به استقبال روز جهانی ارتباطات رفته است.

آقای هولین ژائو دبیرکل ITU  به همین مناسبت خواستار یکپارچه کردن جهان در پی تحول دیجیتال در تمامی زمینه‌ها شده و این روز را فرصتی برای تقویت استراتژی‌ها در زمین توسعه ICT، اجرای سیاست‌های هوشمندانه و اقدامات مؤثر برای تشویق سرمایه‌گذاری در فناوری‌اطلاعات و ارتباطات و مهارت‌های دیجیتال و ارتقای خدمات با فناوری‌های جدید، از هوش مصنوعی گرفته تا ۵G، با سهمی مهم در اقتصاد دیجیتال دانسته است.

در کشور ما نیز ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتالی ایران، بسته اینترنتی دو گیگابایت داخلی را به عنوان هدیه برای مشترکین خود در نظر گرفته است.

مشترکین ایرانسل  در روز جهانی ارتباطات، ۱۷مه همزمان با ۲۷ اردیبهشت با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، می‌توانند این هدیه را که مدت زمان استفاده از آن یک روز است را دریافت کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
https://spotnews.ir /?p=12185

1 دیدگاه

  1. رضا حبیبی

    ایول دمشون گرم

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
Banner psd created by oxurra - www.freepik.com